reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

reklama
uff a ja już po badaniu cukru
sama masochistycznie dawkę 75g sobie zafundowałam :-)
i wyniki
na czczo 80, po godzinie 127, a po dwóch 116 - czyli mogę bezkarnie objadać się słodyczami :-D
 
Szczerze ja nie mam pojęcia ile waży moje dziecko :szok: nie wiem ile ma nawet cm.
Bo zawsze bylam tak zestresowana ze wzgledu na wage, ze szok.
Mam jakies chyba z 6 kartek A4, zdjecia wykresy cuda. Ale ogólnie nic z tego nie wiem :szok:

Powiedzcie mi co z szczepieniem? Chodzi mi o róznice grupy krwii rodziców, bo u nas jeden mówi szczepić, zaś drugi mówi przy pierwszym nie trzeba... Ilu lekarzy tyle opinii..

Ja cukru jeszcze nie miałam robionego :szok: bo nie moge dotrzec do przychodni... Nawet drugiego badania krwii nie miałam... Cytologia dopiero przede mną. No masakra...
 
Fazerka- mi sie wydaje, ze ten lekarz nie ma racji. 13kg to wcale nie tak duzo. Kazda z nas mniej wiecej tyle przytyla :-)
Myszka- fajnie, ze wszystko dobrze i ze wizyta udana!
Donia- super, ze wynik dobry- mozesz dalej jesc slodycze :-)
Elastico- nie wiedzialam, ze takie przypadki jak Ty istnieja, zeby przytyc 200g :-) Ale najwazniejsze, ze z Maluszkiem wszystko dobrze :-)
 
a ja ponownie, wcisnęłam się na USG i widziałam naszą Amelcię
no i ma usteczka i nosek po tatusiu a mega wielkie pucate policzki po mamusi (wolałabym odwrotnie) :-) waży 1277g i jest o 9 dni starsza niż wynika z OM (poprzednio szła równo) i przytyła 0,8 kg w ciągu 6 tygodni :szok:. Rośnie nam mały Pudzian :-D
 
dziękuję Wam bardzo za miłe słowa.. :-) lekarz z jednej strony może i nie ma racji ale mu chodzi o to żebym nie miała cesarki bo tak jak napisała Pola ja raczej z tych drobnych jestem :) i po prostu 4kg maluszka nie urodzę drogami natury.. a cesarki lekarz nie chciałby mi robić.. dlatego nakrzyczał.. wagę przed ciążą miałam prawidłową czyli powinnam przytyć ok 11-15kg :) także ma powód się czepić.. a że dodatkowo ja żyję w Grecji a tu jest trochę inaczej niż w PL to lekarz pewnie się "martwi" że święta albo nowy rok na porodówce spędzi :p

elastico ja cukier też dopiero teraz będę robić :) czeka mnie dawka 75g :szok:

donia :-D spory już Maluszek :-D
 
reklama
Do góry