reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

Sarat-no rzeczywiście dziwne.Choć sama chodzę do poradni przyszpitalnej, to usg mam robione przy każdej wizycie. Nie jest może ono tak szczegółowe jak te kolo 12,22,32 tygodnia (tak około, bo nie pamiętam teraz dokładnie), ale mój pan.Doktor GIN zawsze sprawdzi serduszko jak bije i jakie maleństwo już duże.Prywatnie nie byłam robić usg i jakoś nie mam takiej potrzeby.Ale z tym terminem to jakieś dziwne, że na grudzień jak Ty już 31 tydzień masz.
 
reklama
Ja idę do gina 8 listopada ale się boję ze mi sie tym razem szyjka skrocila bo czesto mnie kluje w pip.

Ewelinka jeszcze troszke bedzie si:tak:

ja mialam usg w 13 i 23 tyg a tak tylko dodatkowo jak plamilam wiec niby prywatnie a chetnie nie chce robic moj lekarz usg. Raz go poprosilam to nie:szok: ale jutro idę wkoncu na to 4d i sobie poogladam :)))))))
 
Donia maluszek duzy juz to super!!!
ja nie mialam glukozy robionej i niewiem czy wogole bede miala bo juz 31 tyg .
i niewiem co to TSH bynajmniej nie dotalam zadnego skierowania na takie badanie i jak przy badaniu krwi to tez w wynikach nie bylo nic napisane. wiec nie wiem jak tu jest.
Marcia mnie tez czesto kluje tam az sie zginam czasami ale jakos niewiem nie martwilam sie tym . az tak bardzo.

a ja w czwartek mam wizyte u gina mam nadzieje ze usg zrobi bo nie wyrobie chyba. i ma mnie wkoncu tam zbadac na dole bo od poczatku ciazy nie bylam badana oprocz tego razu jak bylam prywatnie w polsce i jak bylam na IP jak mnie brzuch bolal i goraczke mialam a tak to wogole.
 
ostatnim razem jak bylam na wizycie u gina tj. 14 wrzesnia wazyla mnie pielegniarka i mierzyla cisnienia stwierdzil ze za duzo przytylam i to wszystko. wpisal tylko w ksiazeczke ciazy cos tam ze usg 32 tyg na nastepna wizyte ale mnie nic niepowiedzial i nie rozumiem tego.

ogolnie to jest tak :
1 wizyta byla u lekarza ogolnego dwa dni pozniej u poloznej
polozna skierowanie mi dala na za miesiac do ginekologa ktory zrobil mi szybkie usg zwazyl mierzenie cisnienia i tetna plodu i dal dwa skierowania na usg do szpitala w 12 tyg i 20 tyg. to byla 2 wizyta.
2 tyg po usg w 20 tyg mialam kolejna wizyte u ginekologa i wygladala jak poprzednia tylko bez usg i jakichkolwiek skierowan.
miesiac pozniej mialam wizyte u poloznej
miesiac po wizycie u poloznej czyli w ten czwartek mam kolejna wizyte u ginekologa i tak to wyglada
no i polozna mam na 2 grudnia wizyte.

ogolnie u poloznej mam mierzone cisnienie wage dno macicy mierza i tetno plodu. i polozna daje skierowanie na krew i mocz badania.

niewiem jakies to dziwne wogole dla mnie. ale ciesze sie ze wogole mam jakakolwiek pomoc.
 
reklama
Do góry