reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

dziewczyny, ale duże dzieciaczki macie!!!

ja jestem ciekawe ile waży moje szczęście:D:D

w ogóle brzuchol mi wyskoczył:D bo Hanka zmieniła pozycję z poprzecznej na główną w dół...i normalnie w ciągu jednego dnia brzuchol mi o 3 rozmiary urósł:D
 
reklama
Myszka cieszę się że wszystko z Wami w porządku :)


ja też już po wizycie :-) i..... mój gin mnie lekko okrzyczał że jestem 13kg na plusie :angry: powiedział że mam uważać na to co jem bo jak tak dalej pójdzie to mały będzie taki duży że trzeba będzie cesarkę zrobić.. na dzień dzisiejszy ma 1890g :tak: powiedział też że jest o 10 dni za duży.. czyli duże prawdopodobieństwo że urodzę w grudniu :) śmiałam się z mężusiem że sylwestra na porodówce spędzimy :-) i pewnie gin mnie dlatego ochrzanił bo nie na rękę mu żebym rodziła w nowy rok albo święta :p a tak to wszystko dobrze :-) Szkrabik przekręcił się główką do dołu :-D przepisał mi badania które mam zrobić.. między innymi glukozę.. i będę musiała iść do przychodni w poniedziałek żeby mi to na książeczkę wpisał lekarz żebym nie musiała płacić za to wszystko.. i mam nadzieję że załatwię to bez przeszkód bo nie mam wizyty na poniedziałek tylko dopiero na przyszły tydzień a muszę badania zrobić w ciągu 10dni... grrr biurokracja :-p
 
reklama
A ja po wizycie, Mikołajek waży już 1600 gram i obrócił się główką w dół:-) Wszystko z nim dobrze i z mamusią też:-)
Super, też bym chciała, żeby dzidziuś się obrócił ale póki co dalej leży w poprzek :nerd:
Fazrkam super waga dzieciaczka ale coś ten lekarz niepotrzebnie Cię straszy. Ja w pierwszej ciąży przytyłam 24kg i synek ważył 3850g. Moja szwagierka jakieś 18kg przytyła a jej synek ważył 4650g więc przyrost wagi nie ma znaczenia dla wagi dziecka. Inna szwagierka też przytyła jakieś 16kg córka ważyła około 4200g. Więc się nie martw przyrostem wagi :happy2:
Pozdrawiam
 
Do góry