reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

reklama
Dokładnie :-D Przyszły tato jest takim filozofem-myślicielem więc kto wie ;-) Bardzo nam się mały wiercił i zasłaniał rączkami buzię, ale i tak mam świetną pamiątkę, fotki i filmik. Najważniejsze, że nasz mały filozof jest zdrowiutki jak rydz. Teraz mogę już spokojnie czekać do stycznia :-)
 
no Caligo- mysliciel jak nic ;) Gratuluje!
Duska-rowniez gratulacje!
A ja jutro na usg ;) Juz nie moge sie doczekac hihi, tez bede miala takie cudne zdjecie mojego bobaska:-D
 
Mami ja ostatnio miałam w moczu leukocyty i bakterie. Pierwsze pytanie lekarki było, czy jestem przeziębiona. Mówię, że nie ale uświadomiłam sobie, że w weekend smarkałam się i kasłałam a badanie robiłam w poniedziałek. Więc pewnie to była ta właśnie infekcja w organizmie i stąd zły wynik moczu. Muszę go powtórzyć na następną wizytę.
Pozdrawiam
 
reklama
Do góry