reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

reklama
właśnie się zastanawiam, czy po 25 tygodniu jeszcze się bobasy mocno przekręcają. bo mój też był główką w dół i miło by było gdyby tak został :)
 
tylko dla mnie jest niewygodna:D tak to było jeszcze znośnie, ale przekręcił się ze dwa dni temu i tak mi nagle wszystko opadło. tak mi się przysadziście zrobiło:D no, ale ponoć to normalne uczucie jak się taki klocuszek obraca:)
 
Emm...może się przekręcać jeszcze;) u mnie Hanka jest ułożona poprzecznie i ma czas na obracanie się do 32 tygodnia..później już praktycznie nie ma szans (ale na pewno zdarzają się wyjątki)...no więc Hanka ma jeszcze 7 tygodni na odnalezienie właściwej pozycji, a jak nie to czeka mnie cesarka..
 
Ale fajne duże te Wasze bobaski! Taka czterocyfrowa waga robi wrażenie:-)
A mój wredzioch nogami majtami po kroczu:wściekła/y: Raz że stąd mam uczucie bólua dwa że mógłby juzsiękrólewicz obrócić. No nic, poczekamy zobaczymy
Na szczęście szyjka ładnie trzyma i macica dokłądnie takajakpowinna byćna tym etapie ciąży. Noi dostałam skierowanie na cukieraski- ble..
 
jej mam nadzieję że mój maluszek też się już obrócił... jak do tej pory leżał poprzecznie, główką po prawej stronie... zobaczę za tydzień na usg.. oby wszystko było dobrze :tak:
 
reklama
my też już po wizycie. wszystko pozamykane,nic złego się nie dzieje. malec bardzo ruchliwy,skopał słuchawkę od mierzenia tętna. moja waga skoczyła 2 kg do góry :D co mnie cieszy :) następna wizyta za miesiąc.
 
Do góry