reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

reklama
Ja też dobrze zniosłam tę glukozę. Pół cytrynki mi położna do kubeczka wcisnęła i poszło jednym haustem :) Słodko-kwaśne było aż mnie w gardle zadrapało, ale na pewno nawet nie pomyślałam o zwymiotowaniu tego ;p
 
Czesc Dziewoje :)
Alka i Liv chłopaki na 6!!! :)) słodkie buziolki :)

Ja wczoraj bylam na badaniu u gina i infekcja dalej sie trzyma :/ wiec dostalam inne tabletki dowcipne. Szyjka zamknieta, nie skraca sie.
Dzisiaj ylismy z Mężem prywatnie na usg, ale nie 3 d tylko na tym standardowym. Maluszek sie krecil ssal kciuka, trzymal raczek na czole :) cudny widok. lekarz powiedzial, ze serce prawidlowo bije, piekny kregoslup i wieeeelki siusiak :) nawet sie smial, ze panny beda od niego uciekac takiego ma wielkego siusiaka :pP na co ja oczywiscie w obronie mojego dziecka powiedzialam, ze wlasie bedzie panny przyciagal tym siusiaczkiem :) :pP Patrzylam sobie na niego i nie moglam sie napatrzec :) choć nie widac buzki, tak jak na 3 d to moglabym przysisac, ze Kubciu jest najsliczniejszym dzieckiem na swiecie :) z pewnoscia kazda z was mysli tez tak o swoim :) niesamowite i piekne wrazenia :) Mały ulozyl sie juz glowka do dolu, tylko nie dowiezialam sie ile wazy, lekarz zmierzyl tylko kosc udowa i mierzyla 5,5 cm, jesli ktorej z was dzidzia tez miala kostke o takiej dlugosci to prosze mi napisac ile wazyla, jesli wam powiedziano :) bo jestem ciekawa. No i ten grudzien staje sie coraz bardziej realny, wg dzisiejszego usg 27 grudnia.

Niestety zdjecia nie dostalam wiec nie wkleje, ale mozecie wierzyc na slowo :) Moje Maleństwo jest cudne :))
 
Ostatnia edycja:
Sarat na pewno cudne jest Twoje maleństwo :-) zresztą wszystkie takie maleństwa są cudne!! :-D super że wszystko w porządku! a infekcja po innych tabletkach na pewno zniknie!
już się doczekać nie mogę wizyty u mojego gina.. zobaczę wtedy i ja Szkraba i będę wiedzieć ile waży bo bardzo mnie to ciekawi :-D
 
Sarat wiem, jakie to przeżycie, już raz to przeżyłam :-)
Co do glukozy to ja sobie wmówiłam, że to pożywienie, bo badanie było na czczo i jednym haustem przechyliłam kubeczek. Poszło gładko, nie narzekam. A siedzieć nie trzeba, moja ginka mówiła, że można chodzić. Ale ja patrzyłam na ludzi, spotkałam koleżankę, pogadałam i jakoś zleciało. Do przeżycia i to na luzie :cool2:
Pozdrawiam
 
reklama
Do góry