reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

reklama
a ja bym mogła urodzić i w grudniu,tylko pod sam koniec,może nawet w sylwestra :) ale znając moje szczęście przenoszę jakieś 2 tygodnie.
 
dziewczyny gratuluje duzych dzidzi:-)
chaga mamy tak samo wizyte:-)
ja dzisiaj wizyte u polozznej nic ciekawego wazenie cisnienie mierzenie wysokosci dna macicy jak sie nie mysle tetna plodu a raczej juz emilci miala 143:-) znowu prawie plakalam jak uslyszlam :-)
tylko musialam siusiac do pojemniczka bo ostatnio krew w moczu mialam jak sisi robilam i bakterie i leukocyty ostatnnio wyszly:-(
moze ktoras z was sie orientuje czy to cos powaznego?
 
Witajcie, dawno się nie odzywałam, ale śledzę na bieżąco co u Was słychać. Ja wróciłam niedawno od lekarza. Z synkiem wszystko ok. Wykluczone wady, oby tak dalej. A waga? 1580 g :) normalnie szok. Ciekawa jestem jak będę wyglądać w grudniu, jak On będzie tak przybierał na wadze. Ale najważniejsze, że wszystko z Nim dobrze, tylko ja muszę zrobić dopplerowskie badanie nóg, by wykluczyć zakrzepicę. Na nogach od ud do łydek pojawiły mi się czerwone pręgi i jest to trochę niepokojące.

Pozdrawiam cieplutko
 
reklama
Do góry