reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

reklama
Anielka no u mnie chyba bedzie grudzien... bardzo bym chiala wytrwac do stycznia ale bedzie co ma byc :p sama jestem z grudnia wiec z doswiadczenia wiem, ze rozpaczy nie ma ;P
Dziewczeta sliczne te wasze bobaski :) juz by sie chcialo takie malenstwa poprzytulac cio nie? ja w ogole caly czas mysle o moim Syneczku, jak to bedzie jak urodze, jak on wyglada itp. :) ahh :) same radosci nas w grudniu lub styczniu czekaja :)

Duska kobieto wreszcie sie odezwalas!! martwilam sie juz ze cos nie tak...!!
 
Sarat - ja niestety nie zawsze mam czas, a poza tym nie umiem tak jak Wy na bieżąco komentować wpisów, stąd tak mało się wypowiadam. Ale bardzo lubię czytać Wasze opinie na forum.
Anielkaa - duży i śliczny synek, nasz w 26 tyg. ważył 990 g, więc bardzo podobnie. Dzisiaj nasz bąbelek pewnie waży ok. 1700 g :)
 
reklama
Aga to super że mała się dobrze rozwija i rośnie jak na drożdżach ;)
Ja się nie mogę doczekać kolejnego USG żeby zobaczyć jak wygląda już synek i jak z jego wymiarami ;D
 
Do góry