reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

sarat i wez tu teraz zgadnij :) ale super ze dzidzie pogladalas. Emila ladne imie.
a 50zl za usg to jak na moje miasto bardzo tanio.
beatka czyli marzenie o coreczce coraz bardziej zaczyna sie iscic :))) super!
 
reklama
Jak Wam fajnie, że znacie płeć. Gratuluję :) Ja mam nadzieję, że moją poznam 22 sierpnie bo wtedy wizyta :)
Pozdrawiam
 
Sarat to ja tak jak Twoj M, wierze temu drugiemu i trzymam kciuki, zeby mazenie o synku sie spelnilo!!!!!!!!!!! Ale Ci zazdroszcze i ciesze sie z Toba :))))
Beatka WOW gratulacje marzenie sie spelnilo, bedzie mala Hania, super!!!!!
Dorotka to masz troche zakupow z glowy ;) gratulacje!!!!
A ja dopiero 15.08 mam wizyte i usg......
 
ja mam usg 18 sierpnia, może uda się zobaczyć co będzie, w pierwszej ciąży dopiero po 30 tyg. Karol tak się ułożył, że było widać płeć, a w drugiej Kuba pokazał jakoś koło 18 tc, a później nie pokazywał do końca, zobaczymy jak tym razem, chciałabym dziewczynkę, ale z chłopca też będziemy się cieszyć, najważniejsze aby dzieciątko było zdrowe
 
ja byłam w zeszłym tygodniu na wizycie i ginekolog powiedział, że jeszcze nie widać i na następnej wizycie mi powie, bo wtedy będzie to 20 tydzień, więc powinno być już widać czy chłopczyk czy dziewczynka.
 
reklama
Do góry