reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

reklama
Witam was kochane :* Bylismy z Mężem w poniedzialek na dwóch usg :p zaplanowane mam na 21 sierpnia ale polecielismy prywatnie bo juz wytrzymac nie moglismy. Bylismy na dwoch jednego dnia. pierwsze u ginekologa w domu, ale mial tak slaby sprzet ze ledwo bylo cokolwiek widac. Doktor stwierdzil ze chyba będzie dziewczynka. widzial wargi sromowe :p Po godzinie poszlismy do innego i tamten juz mial sprzet jak marzenie. Dzidzia ssała paluszka, miała zalozone stopki na stópkę i jedna machala :p ciagnela sie za uszy :p i w ogole pani doktor stwierdzila ze ma uszka jak elfik :p haha :p smialam sie po pachy :p na koniec powiedziala, ze ciezko jest zobaczyc plec bo dzidzia zaslania się nozkami ale wydaje jej sie ze widziala siusiaka wiec chyba bedzie chlopczyk :p Moj M. juz latal ze szczescia :p mowil ze na pewno chlopczyk bedzie ze tamten lekarz mial zly sprzet :pP hihi po tym pierwszym usg na ktorym lekarz widzial córcie wymyslilismy w koncu imię dla dzidzi wiec jak byłaby dziewczynka to będzie Emilia Grażyna :) drugie imie po babciach bo i moja Mama i Tesciowa to Grazynki. Dla chlopca nie wymyslelismy bo moj M. jak uslyszal ze chyba jest siusiak powiedzial, ze nie wymysla zeby nie zapeszyc hehe :p kolejne usg mam 21 sierpnia wiec moze juz bedzie wiadomo dokladnie czy moj Elfik to Emilka czy Chłopczyk :)
 
U tego gina w domu 50 zł a u tej babeczki w przychodni radiologii 60 zl. Ale zjezdzilam pol miasta za wolnymi termiinami, bo zalezalo mi zeby wlasnie w tym dniu zrobic, bo maz mial we wtorek jechac w trase. takze jak bylam w innych pezychodniach to albo nie bylo juz miejsca a w jeden zawolali 150 zl i jeszcze bym musiala przyjsc i prosic zeby mnie lekarz przyjal bo w sumie juz nie ma miejsc... :p udalo mi sie ejdnak w tych dwoch i w sumie zaplacilam 110zl. Tylko ze fotki mi nie dali :(( u mnie w przychodni zawsze daja i tam tez sie placi 50zł ale nie moglam pojsc do siebie bo nie bylo mojej pani od usg tylko taki wredny lekarz robil usg wiec stwierdzialm ze musze szukac gdzies indziej.
 
reklama
w srode bylam na usg ale dzidzia tez strasznie zacisnela nozki
gin robil co mogl zeby zobaczyc co tam kryje
sisiaka nie znalazl tylko 3 kreseczki, czyli wargi sromowe
i powiedzial ze raczej dziewczynka
za dwa tygodnie mam przyjsc na potwierdzenie
moze dzidzia juz sie bardziej pokaze
jak narazie to mamy Hanie :-)
 
Do góry