reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

U mnie w ramach NFZ- tu na pierwszym USG dostałam fotki,:-) na drugim a było to USG genetyczne wszystkie zabrali bo były potrzebne lekarzom do opisu. Dostałam potem tylko opis, że wszystko w porządku. :eek:
Teraz będzie pod koniec sierpnia polówkowe i obawiam się że może byc to samo. Znowu będzie bez zdjęć a z tym robieniem zdjęć telefonem to dobry pomysł. :happy:
 
reklama
U mnie i w I ciąży i teraz (w 2 różnych przychodniach) dali za każdym razem zdjęcia. Także to od lekarza zależy.

A ja dziś byłam prywatnie na połówkowym 3D i było bosko :-) Wreszcie się napatrzyłam na brzdąca bo miałam osobny monitor do patrzenia na ścianie :-) Wszystko w porządku, maleństwo zdrowe, po odklejaniu kosmówki nie ma śladu, serduszko i inne narządy prawidłowe. Wszystkie wymiary zgadzają się z wiekiem ciąży, szyjka macicy długa. No i dowiedziałam się kto tam siedzi w brzuszku - dziewczynka, już na bank. Tak się cieszę :-) Mamy synka więc po cichu liczyłam teraz na kobitkę :-) Będzie Alicja (przynajmniej na razie nią została). Tak się cieszę, że już mogę się po imieniu zwracać do brzuszka :-) Waży 250 g. Jak wracałam to oczywiście zaszłam do sklepu, bo bym oszalała jakbym nie kupiła jakiegoś ciuszka :-) No i wyszłam z 2 sukienusiami, body, spodenkami, bluzeczką i pajacem :-) I teraz sobie na to patrzę i jest mi bosko :-) No i jeszcze Alusia się dziś porządnie przeciągnęła - pierwszy raz ją tak mocno poczułam. Wcześniej to tylko takie muśnięcia były, a teraz to takie porządne naciągnięcie, które trwało jakieś 10sek :-)
 
Gratulacje nice-girl! Pierwsza dziewczynka na styczniówkach :) Super, super, super.. I fantastycznie że z małą Alą wszystko w porządku!
 
reklama
Do góry