reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

Ewelina gratuluję syneczka, super :)
ja dziś byłam na USG, wszystko ok z maluchem, ma 8,5 cm i niestety wstydzioszek nie chciał/a pokazać płci
muszę teraz czekać do 21 tc, chyba uschnę z tęsknoty za widokiem malucha no i z niecierpliwości, a miałam nadzieję po tym USG kupić już jakiś drobiazgi a tak nadal muszę czekać na płeć ;(
 
reklama
Ewelina gratuluję syneczka, super :)
ja dziś byłam na USG, wszystko ok z maluchem, ma 8,5 cm i niestety wstydzioszek nie chciał/a pokazać płci
muszę teraz czekać do 21 tc, chyba uschnę z tęsknoty za widokiem malucha no i z niecierpliwości, a miałam nadzieję po tym USG kupić już jakiś drobiazgi a tak nadal muszę czekać na płeć ;(

super że wszystko ok :) ja chyba w tym tygodniu zapiszę się prywatnie na usg bo do 27 wrzesnia to jeszcze baaardzo daleko.
a drobiazgi chyba możesz kupić,może nie konkretnie odpowiednie do danej płci ale jakieś neutralne :)
 
donia super wiesci. a do tego 21tc szybko minie :)
dizewczyny jak macie chec to kupujcie rzeczy dla maluszkow. przeciez chlopcy nie musza byc tylko w niebieskim a dziewczynki w rozu. kupujcie biale kremowe zolte. teraz jedyna szansa zaolozyc jasne kolory dla dzieci, pozniej beda strasznie nie praktyczne. a przecize i kocyki, tulanki, rekawiczki skarpetki mnustwo mnustwo rzeczy mozna kupic juz dla maluszka.
 
Ja już byłam nawet na usg 4D. Dziecko już całkiem przypomina dziecko tylko jest bardzo chude. I nie wiem dalej czy to chłopiec czy dziewczynka bo mój urwis zwinął sie w kulke.
 
DSC_0365.jpg
 
reklama
I ja do Was dołanczam.Piekne zdjecia...Ja mam USG dopiero 12 wrzesnia i tez czekam na wiadomosc jaka płec nosze pod serduszkiem...Bardzo bysmy chcieli dziewczynke ale to sie okaze.....Chyba bardziej czekam na ruchy
 
Do góry