reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

Mami- grauluję córeczki, zdziwiłabym się gdyby u Ciebie był chłopak- jakoś tak jak zobaczyłam zdjęcie Twoje i Melisy to sobie pomyślałam ze Wy to pewnie będziecie mieć córcie- ciekawe czy się sprawdzi.
Liv- no chyba coś w tym jest
Alka- nie, nad imieniem nawet nie myśleliśmy, jakoś tak jeszcze nic zwiazanego z maluchem nie przemysleliśmy ani nie kupiliśmy. Za dużo spraw aktualnie mamy na głowach
Dobra, lecę do babci na wakacje na 2 tyg. Może jak dopadne gdzieś tam kawałek sieci to się odezwę. Udanych wizyt ałj reszcie. Oby same dobre wieści były
 
reklama
mami super super super :) ja też w piątek jak się dowiem co będzie lecę od razu na zakupki :)) już mi się marzy ta chwila... ) w ogole to sobie ostatnio wyobrażam to usg jak juz pani powie, ze moze mi powiedzieć, i że będzie.... :)))))) aaaaa i tu już są dwie opcje ;) dziewczynka abo chłopczyk hihi ;P
 
bardzo dziękuje i rzeczywiście córcia:-)
mój K. troche sie zawiodl ale mysle ze sie cieszy:-)
a zdj to pierwsze ubranko jakie kupilsmy dla przyszlego potomka, ma oddawać w 100% płeć wiec myśle że udało się:-)

a tak poza tym to wszystko z maleństwem dobrze leżalo przodem do swiata zewnetrzenego i widzialam stopki i raczki i buzke i podaczas badania kopnelo mamusie:-)
mała Emilka waży 330 g i kośc udowa mierzy 33 mm , średnica dwuciemieniowa(nie bardzo wiem co to, wiem tylko ze zwiazane z glowka:-)) to 47 mm, obwód głowki 17,5 cm, obwód brzuszka 14,3 cm
niewiem czy dobre wyniki ale lekarz powiedzial ze zdrowe i to najwazniejsze:-)
 
reklama
pokazuje zdj Emilki
kregoslupek:-) DSC_2424_800x530.jpg
mózg:-)DSC_2421_800x530.jpg
serduszko:-)DSC_2422_800x530.jpg
i to co świadczy o plci mojej niuni:-)DSC_2423_800x530.jpg
 
Do góry