reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

reklama
Asteria dokladnie! ale mam nadzieje ze maluszek moj juz sie wystarczajaco powstydzil i w piatek sie pochwali co tam ma lub czego nie ma :p bo mamuska juz swiruje nie wspominajac o tacie. Jak zaproponowalam mojemu M. ta wrozbe z obraczka nad brzuszkiem to kategorycznie sie nie zgodzil bo juz mu kolega powiedzial, ze jak mam brzuszek nizej nie pod piersiami to bedzie chlopiec ( a tak wlasnie mam), wiec moj m. tego sie trzyma i prosi bym zadnych wrozb nie robila bo jak wyjdzie ze jednak dziewczynka to nie bedzie mogl pozniej spac :pP chociaz powtarza ze z coruni tez sie bedzie bardzo cieszyl, to ja dobrze wiem, ze liczy na syneczka :)) ja też od poczatku mam duze przeczucie, ze bedzie Niuniuś, ale zobaczymy. Kocham moje maleństwo do szaleństwa!!
 
Ostatnia edycja:
U nas tata Krzyś nastawił się na chłopca od samego początku, każdemu i w każdej sytuacji mówił że będzie synuś tatusia i będzie z nim chodził na żużel a tu niespodzianka :-D ale się zdziwił hi hi hi lekarz powiedział że będzie dziewczynka i teraz wszyscy znajomi chodzą i powtarzają " Krzyś zacznij już lepiej kupować te różowe sukieneczki" i jest kupa śmiechu bo zakupy damskich fatałaszków to dla niego nie lada wyzwanie :-D ale chyba oswoił się z ta myślą bo wczoraj wieczorem mówił do brzucha "hej mała hej to ja Twój cool tata" :-) Myślę że prędzej czy później każdy tatusiek zaakceptuje fakt posiadania syneczka czy córeczki oby maleństwo urodziło się zdrowe.
 
Ale piękne te wszystkie wasze perełki !!!!!!!!! TYLKO POZAZDROŚCIĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
U nas tez Łukasz sie nastawiał przy Wojtusiu na dziewczynke... widziałam jego zawiedzenie w oczach jak powiedział pan dr ze bedzie chłopiec... az mi sie przykro zrobiło...:( ale pozniej jego łzy na porodówce zmieniły wszystko i już nie liczyła sie płec:)...
 
Jestemmm :)) moje usg trwalo okolo 5-7 minut :/ byl lekarz ktorego ne lubie ale przyniosl pozytywne wiesci :p dzidzia zdrowa, bardzo ruchliwa, lekarz nazwal go nawet urwisem ;P no i jest siusiaczek!!! Będzie SYNEK :)) Przeczucia mnie nie myliy, jestem dziś najszczesliwsza kobieta na swiecie :)) Myslimy z M. nad imieniem i chyba bedzie Dominik :***** dziekuje wszystkim za kciuki :*:) niestety zdjecia nie dostalam... bo to na kase chorych :/ i chyba dlatego mi nie dal, ale i tak jestem cala w szczesliwosciach :))
 
reklama
Do góry