reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

Livastrid gratuluję synka :-)
Alka również moje wielkie gratulacje :-) I jak pięknie widać dzidziusia na zdjęciu, bardzo wyraźnie :tak:

Ja wczoraj miałam wizytę ale bez USG, gdyż za miesiąc będzie połówkowe. Poprosiłam tylko o przyłożenie UDT do brzucha, bo jeszcze nigdy nie słyszałam serduszka a ginka, że ok ale raczej nie usłyszymy, bo mam dużo tłuszczyku na brzuchu i to tłumi dźwięki. I tak szukała, szukała, co chwila były głośne plumkania i dosłownie przez dwie sekundki udało się uchwycić serduszko i potem znów tylko plumkania, czyli momenty poruszania się dziecka. Ale ogólnie wszystko jest idealnie :-)
Pozdrawiam
 
reklama
reklama
To jakby było za mało to ja dodam swojego- wg pana doktora bedzie synuś. Siusiaczek ma 5mm więc mam nadzieję że już nie zniknie;-) Chłopak troszkę większy niz termin z om. Za to moja macica zupełnie nie wygląda na 17 tyg- lekarz się zdziwił po badaniu, sprawdził jeszcze raz termin o wg niego nijak nie wygląda na taką ciążę. Dlatego po badaniu szyjki zrobił mi usg. Ciekawe dlaczego to tak wygląda... Ale wg lekarza jestem "długa" więc się maluch na długosć rozpycha- ma 246g
 
Do góry