reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

reklama
Vileyka- jesteś the beściak! ale się uśmiałam:-D:-D
Alka- ja ostatnio patrzyłam gdzieś na zdjęcia młych chłopców i tak sobie pomyślałam jak to cudnie musi być mieć takiego małego kajtka. I mam! I nie mogę się nacieszyć;-)
 
:-D to teraz krotki kurs obslugi chlopcow by sie przydal:-p

mnie Vileyka za cos takiego to by wyrzucili, zreszta nawet jak cos sie "dzieje" to i tak biora najpierw dopplera jak jest tetno to wsio wyrzucaja z porodowki do domu a jak nie to wtedy robia usg

lajtway
no chyba jak trafia sie wymarzona plec to zawsze sie cieszy mamusia
 
lajtway ciesz się, ciesz kochana - tym bardziej, że masz córcię, więc teraz będzie komplecik :D czego można więcej chcieć - no może szóstka w Totka by się jeszcze przydała :-D
a imię wybrane??
 
ja to się przygotowałam, zadzwoniłam do szpitala, sprawdziłam kiedy jest na izbie mój lekarz i poszłam:D no, ale on jest po prostu super i tylko pytał czy jeszcze jakąś część ciałka małego mi zmierzyć itp:D
 
bo to zalezy od lekarza, Vileyka, wlasnie. U mnie po prostu tak nie ma, jak ktg zle wychodzi, albo tetna nie slychac to wtedy biora na usg z wlasnej woli, ale ja czegos takiego wole nie miec, bo to zwykle zle wrozy. Wole z wlasnej woli isc sama na prywatne usg;-)
 
uwaga właśnie wróciłam z usg
!!!!
I mam nadzieje ze zdj oddaje to czego sie spodziewam:-)
DSC_2395.jpg
 
reklama
Do góry