reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

reklama
ja też nie wiem co u mnie siedzi :) to znaczy mam przeczucie ale jeszcze nie potwierdzone :) chyba dowiem się jako ostatnia bo moje usg wypada dopiero 27 września i to jeszcze nie jest pewne czy maluch będzie chciał się pokazać :)
 
Lajtway gratuluję synka :tak:
Livastrid chłopcy są bardzo prości w obsłudze, zupełnie jak nasze drugie połówki ;-):-)
Mami gratuluję córeczki :tak: Też bym chciała :blink:
Marciaa ja też jeszcze nie znam płci. Mam nadzieję poznać ją 20 września, bo wtedy USG połówkowe.
Pozdrawiam
 
hehe...ale ja z Was chyba najpóźniej płeć poznam, bo w 22-24 tygodniu połówkowe będę miała, czyli między 29 września, a 13 października:D chociaż to tata naszego kolegi:D więc namawiam TŻ, żeby podpił przyjaciela i dowiedział się czy tata mu coś powiedział:p bo nam oświadczył, że dowiemy się jak będzie na 100% pewny:D
 
reklama
hehe...ale ja z Was chyba najpóźniej płeć poznam, bo w 22-24 tygodniu połówkowe będę miała, czyli między 29 września, a 13 października:D chociaż to tata naszego kolegi:D więc namawiam TŻ, żeby podpił przyjaciela i dowiedział się czy tata mu coś powiedział:p bo nam oświadczył, że dowiemy się jak będzie na 100% pewny:D
Anastazzja chyba bym go udusiła, gdyby coś widział i nie chciał powiedzieć :)
 
Do góry