reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

reklama
aninaaa no szkoda ze nic nie wyszlo, napięcie rzeczywiście zbudowałaś ;-) na kiedy teraz się zapisałaś???

pati super wieści :-) dobrze, że poszłaś rozwiąc wątpliwości a przy okazji sprawiłaś sobie trochę radości

ja to w ogóle myślałam, że mogły by być granty w ramach których zakupowano by USG do domu ciężarych, żeby mogły sobie codziennie podglądać bobaska. Znaczie by to wpłynęło na psychikę ciężarych :-D
 
:-D donia masz racje to super pomysl!!!!! hm.... trzeba by wprowadzic w zycie, tak dla dobrego samopoczucia ciezarnych :)))))
Panna nie czekaj moze do srody..... ja wczoraj upewnilam sie, ze zawsze warto leciec i sprawdzic czy jest ok! Przynajmniej sie uspokoisz, bo bole na pewno niegrozne sa!!!!
Asteria pozdrawiam :)
Aninaaa troche nie rozumiem czemu musisz czekac do nastepnego tyg, jak ma sie obawy to wizyte mozna miec tego samego dnia....... a na Twoim miejscu nie czekala bym ani chwili dluzej.
 
pati, swietnie, ze ogladalas malucha, w ogole prawie 15 tydzien Ci stuka:-D

ja to w ogóle myślałam, że mogły by być granty w ramach których zakupowano by USG do domu ciężarych, żeby mogły sobie codziennie podglądać bobaska. Znaczie by to wpłynęło na psychikę ciężarych :-D

w Australii wlasnie powstalo takie usg
sorry, ale w innym jezyku Ultralyd i sofakroken
 
Moja lekarka powiedziała, że jak jakiś ból trwa dłużej niż dwie godziny, albo jest bardzo intensywny to mam się stawić w przychodni lub szpitalu. Tak samo w przypadku plamienia, moja ciąża jest od poczatku traktowana jako zagrożona z powodu poronienia w zeszłym roku. :eek:
Bardzo mnie uspokaja posiadanie telefonu komórkowego mojej lekarki. Narazie korzystałam z tego faktu 2 razy ale jest to dobra opcja. :happy2:
Uważajcie na siebie, moja lekarka mówi , że lepiej chuchac na zimne ale też bez przesady. Ja ganiam do pracy i robię drobne zakupy, chodzę na spacery i wykonuje normalnie prace domowe ale z opcją, że jak sie poczuje źle albo ciąża będzie zagrożona to się natychmiast kłade. :-p
 
witam kobitki!
okazało się po czwartkowym usg ze jestem w 14.5 tyg.:)
pokazuje moja dzidzie, która rośnie zdrowo:):)
DSCF2567.jpg
 
reklama
piekne dzidziorki...ja czekam na penatalne z utesknieniem...niby 18 mialam miec ale chyba predzej sie przejde z racji plamien. Dzis zadzwonie. Ja mam fajne zdjecie ze szpitala...rączka jest na wysokosci nosa i wyglada malenstwo jak pinokio hihih
 
Do góry