reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

reklama
A ja dzisiaj pod wplywem roznych wiadomosci, stwierdzilam, ze boli mnie brzuch, ze mdlosci przeszly i na pewno cos zlego sie dzieje..... moja pani gin wyjechala, wiec umowilam sie prywatnie w klinice na usg, mily pan doktor zrozumial obawy, powiedzial, ze lepiej chuchac na zimne, zrobil mi szczegolowe badanie, maluch machal nozkami i raczkami, serducho bilo super, pan doktor zmierzyl faldki na karku, kosc nosowa i kolejny raz uslyszalam, ze wszystko super!!!! Moglam odczowac bol bo macica z tylo giecia wrocila do normy :)
uffff..... a i mlody znowu urosl juz ma 8,6cm!!!!!
 
ech...miło,że trzymałyście kciuki,ale moja wizyta nie doszła do skutku:-( jestem bardzo bardzo bardzo zawiedziona i ciągle nic nie wiem.liczyłam minuty do tej 16...myślałam że troszkę się uspokoję i czegoś konkretnego dowiem. z ciężkim sercem musiałam zadzwonić i odwołać wizytę:-( teraz muszę czekać do przyszłego tygodnia,jeśli oczywiście znowu coś nie wypadnie.maaatko...

następnym razem napisze Wam jak już będę po wizycie,aby nie budować niepotrzebnego napięcia :sorry:
 
reklama
A ja dzisiaj pod wplywem roznych wiadomosci, stwierdzilam, ze boli mnie brzuch, ze mdlosci przeszly i na pewno cos zlego sie dzieje..... moja pani gin wyjechala, wiec umowilam sie prywatnie w klinice na usg, mily pan doktor zrozumial obawy, powiedzial, ze lepiej chuchac na zimne, zrobil mi szczegolowe badanie, maluch machal nozkami i raczkami, serducho bilo super, pan doktor zmierzyl faldki na karku, kosc nosowa i kolejny raz uslyszalam, ze wszystko super!!!! Moglam odczowac bol bo macica z tylo giecia wrocila do normy :)
uffff..... a i mlody znowu urosl juz ma 8,6cm!!!!!

Właśnie miałam napisać, że mnie też boli brzuch bardzo od kilku dni, jak leżałam bylo ok, bez no-spy, ale dzisiaj pojechałam na zakupy i znowu mnie boli, a wizyta w środę... :)
 
Do góry