reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

wiesz tez myslalam, ze bede sie denerwowac po porodzie, ale jakos zupelnie odetchnelam jak ze szpitala wyszlam, mala rozwija sie dobrze, nie choruje, tylko przy zabkach jest nie taka. Wkolo ma wszystko, co bezpieczne, wiec sie nie denerwuje;-) wczoraj postanowila zjesc slimaka, ale jej nie wyszlo;-)
 
reklama
mhm ślimaczek pycha :)
ja już widzę siebie jak przez całe noce czuwam przy łóżeczku nasłu****ąc czy oddycha :szok:
wariatka!!! wiem
 
no to dobrze,że maluch rośnie i wszystko jest ok :) o płci nic nie wspominał?
całkiem możliwe,że mijałam Cię idąc do gabinetu mojej pani dr :)

zagrożenie nie wiem na jakiej podstawie zostało stwierdzone,chyba na podstawie moich uciążliwych bólach kręgosłupa.mam zrobic usg(prywatnie),brać podwójną dawkę luteiny i nic nie robić tylko...leżeć.
 
kochana, migiem do ginekolog, innej i porządnej
moja gin powiedziała, że luteinę kobietm w ciązy zapisuje się w ramach tortur, będziesz rzygać jak kot, duphaston ma takie samo działanie i jest o niebo lepszy, ja mam lutkę w domu i na samą myśl o niej robi mi się niedobrze
a bóle kręgosłupa nie są normalne w ciązy??? ja nie mam, ale wszyscy lekarze mnie pytają czy mam

a na płeć u mnie jeszcze za wcześnie, nie ma kości nosowej (nie widać) i łonowej też pewnie jeszcze nie :(
za 3 tyg. zabawimy się w poszukiwanie płci :)
 
mnie kregoslup boli od samego poczatku, staram sie o nim nie myslec

aniaaa to Ty sile mialas patrzec czy dziecko dycha, ja budzilam sie gdy mala mi wyla, ze chce jesc. Nie mialam sily dodatkowo wstawac, zreszta w ogole ciezko bylo mi schodzic z lozka, otwieralam tylko oko i spogladalam w jej kierunku, maz mala karmil.
 
kochana, migiem do ginekolog, innej i porządnej
moja gin powiedziała, że luteinę kobietm w ciązy zapisuje się w ramach tortur, będziesz rzygać jak kot, duphaston ma takie samo działanie i jest o niebo lepszy, ja mam lutkę w domu i na samą myśl o niej robi mi się niedobrze
a bóle kręgosłupa nie są normalne w ciązy??? ja nie mam, ale wszyscy lekarze mnie pytają czy mam
Ja biorę luteinę, ale dopochwowo, nie tę pod język i nie wymiotowałam ani razu :):):)
a kręgosłup to i mnie boli niestety...

Aninaa a ty biegiem do ginekologa - INNEGO - jak czytam Twoje posty to aż niedowierzam, że można nie potwierdzić ciąży i takie głupoty opowiadać kobiecie.... Masakra
 
tak,mam właśnie taki zamiar.chociażby dla własnego spokoju. tylko jeszcze muszę wieczorem z mężem porozmawiać i coś się wymyśli :)
ach,dzięki za informacje w sprawie luteiny.ja dostałam doustnie.
 
aninaa daj znać co ustaliliście z mężem
i nie martw się absolutnie, bo jak nie ma plamień to nic złego się nie dzieje, szkoda tylko, że nie widziałaś jeszcze Twojej kropki :)
 
reklama
Witam,
Ja biorę luteinę dopochwowo bo podobno ta pod język jest okropna. :no:
Co do USG to też uważam że Aninaa powinna albo zmienić ginekologa albo skoczyć faktycznie na jakiś dyżur do szpitala.
Ja teraz USG mam mieć za 1,5 miesiąca ale tez chyba nie wytrzymam i gdzieś indziej skoczę. :-p
Nie mogę się doczekać ruchów płodu - ciągle jestem niespokojna a ze strachu na wizycie ciśnienie mi rośnie i doktór się niepokoi. :happy:
Czekam na słoneczne dni ale nie lubię upałów.Jak będzie ponad 30 stopni to chyba od razu pójdę na zwolnienie. ;-)
Pozdrowionka dla wszystkich styczniówek. :-)
 
Do góry