reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

JustYś kochana- ale nic sie nie dzieje, wszystko będzie dobrze, tak jak dziewczyny piszą- już widocznie czas, bedzie tętno maluszkowi spadac to zrobią cesarkę i bedzie OK.

Ech te mamusie- zamiast wesprzeć i być twardą t jeszcze czasem pogarszaja sprawę- no moja przynajmniej też taka "madra" nastraszyć zamiast wsparcia:wściekła/y:.
 
reklama
Po dzisiejszej wizycie:
-na KTG tętno małego ciągle 130(przelotnie było wyższe do 150) - czyli jest mu jeszcze w miarę dobrze
-skurcze są ale za małe
-rozwarcie powiększyło się do 2,5cm
-kolejna (ostatnia) wizyta jutro i wtedy w piątek do szpitala.. bo do wtorku muszę urodzić (tak powiedział doktor)


jedyne co mnie męczy to ciągłe bieganie do toalety bo "oczyszczam się"
 
bakalia no to jest nadzieja ... choć ja tak biegałam do toalety niemal 2 miesiące ... on momentu jak młody się obrócił główką w dół i odblokował mi jelita to się oczyszczałam ... a teraz wszystko wróciło do normy hehhe
 
hej juz jestem po KTG delikatne skurcze, jak to powiedziala pani doktor piekne KTG, na sobote mam termin jak nie urodze do soboty to mam sie stawic rano i kieruja mnie na oddzial do szpitala
 
Justyś!!!:) będzie dobrze!!!:) zobaczysz!!!:*:*


a ja jutro mam wizytę i zobaczę ile waży mój klopsik:D:D:D i wtedy gin pewnie podejmie decyzję co ze mną dalej:):)
 
po wizycie:
- jutro do szpitala
- czop właśnie mi odpadł
- skurcze takie że dziś mi skali zabrakło momentami (mam jednocześnie skurcze z brzucha i z krzyża.. ugh!)
- rozwarcie dalej 2cm

prawdopodobnie może się dziś w nocy zacząć.. ;D
 
reklama
Do góry