reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

reklama
oj spokojnie:) doczekacie sie swoich wiesci:) ja i tak nie do konca wierze w to, moja kuzynka ktora jest pielegniarka, tez miala miec Piotrusia a urodziła sie Małgosia... i prowadziło ja 3 lakarzy i wszyscy widzieli siusiaka:) tak wiec to jest tylko orientacyjnie...

ale za to powiem wam dziewczyny ze troszke mnie zmartwił P. dr bo kazal na prenatalnym zwrocic lekarza uwage na lewa stope... :-:)-:)-( miejmy nadzieje ze nic tam nie ma bo kolejny raz nie chce tego samego przechodzic...:-:)-(
 
ojjj Asteria nie ma wyjścia - będzie wszystko dobrze ... a powiedz co masz na myśli pisząc, że nie chcesz kolejny raz tego samego przechodzić ??? Kurcze ja wciąż mam obawy czy wszystko będzie dobrze - myślę o tym codziennie ... i troszkę się martwię ... A swoją drogą wiecie może jaki jest koszt takich badań prenatalnych, genetycznych itp?
 
O ja, jakie kruszynki... Wyglądają już tak...ludzko, już nie fasolki :) Asteria, gratuluję chłopczyka! Ty to taka babeczka z jajami jesteś, przynajmniej tak wnioskuję z tego co piszesz, więc w męskim otoczeniu będziesz się pewnie czuć jak generał!
Ja byłam taka hop do przodu i w ogóle się nie stresowałam dzisiejszą wizytą, ale jak Was poczytałam i zdałam sobie sprawę, ile rzeczy się mogę dzisiaj dowiedzieć, to zaczęłam trochę dygać :) Po 17 melduję się z wieściami, dobrymi mam nadzieję...
 
reklama
Do góry