reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

reklama
Nice,
Czuję, że się boisz, to zrozumiałe. Jestem pewna, że wszystko będzie dobrze, może trzeba poleżeć, jakiś progesteron i zdać się na lekarzy i znaleźć w sobie spokój.
Jeśli chodzi o opiekę nad synkiem to także jestem pewna, że na spokojnie jakieś rozwiązanie się znajdzie.
Trzymaj się, jesteśmy z Tobą.
 
nice-girl a o co chodzi z tym odklejaniem, czym to grozi, jak się objawia ... ??? :(:(:(

To odklejanie się kosmówki, na której tworzy się łożysko, przez które dzidziuś dostaje od nas substancje odżywcze i tlen, jeśli to się całkiem odklei przedwcześnie to dzidziuś się udusi :-( Mam nadzieję, że lekarz się pomylił i za tydzień się okaże że jednak o nie to. Co prawda pobolewał mnie ostatnio trochę brzuch, ale nie jakoś wyjątkowo mocno, plamień żadnych też nie miałam.

Panna.nikt - masz rację, że się boję. Powinnam teraz leżeć, dużo odpoczywać i nie dźwigać. Tylko że to jest niewykonalne przy małym synku, no i nie wiemy co z tym zrobić. Nie ma kto nam pomóc, bo rodzina daleko. Myślę żeby z małym do teściów pojechać tylko też nie bardzo jest jak bo albo ja mam wizyty, albo mały ma lekarzy, a tak kursować w tę i z powrotem to nie ma sensu bo to mordowanie się.
 
nice-girl - sprobujcie poszukac studentki. zajmie sie malym przy tobie, troche w domu pomoże a nie weźmie dużo kasy. sama tak zawsze dorabiałam na studiach i super było. zaprzyjaźniałyśmy się z mamami zawsze. trzymam kciuki
 
Anisia84 ależ cudny maluch i tak słodko się ułożył na tym drugim zdjęciu :-D
a ja z pierwszym usg muszę czekać aż do końca lipca...a to jeszcze tak daaaleko.
 
reklama
Anisia: sliczna dzidzia;)

My tez juz po wizycie;)
IMAG0257.jpg
Tak wiec przedstawiam wam Aleksandra :) Pan dr stwierdził, że na 90% bedzie chłopak:) bo już coś miedzy nóżkami lata:)
 
Do góry