reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

Anisia, Asteria, Pola i Anastazja GRATULUJE TAKICH SLICZNYCH DZIECI!!!!
Asteria prosze mi sie tu nie martwic, nie ma diagnozy, wiec nie mecz glowki juz pesymistycznymi wizjami!

My juz po prenatalnych, wszystko jest super, dzidzia machala raczkami i nozkami, serduszko pieknie bilo, kosc nosowa jest, faldki na karku takie jak powinny byc, wszystko ZLE wykluczone i nie ma powodow do amniopunkcji! Takie Usg trwalo 30 min.... takie dokladne, ale nieststy maluch nie chcial sie pokazac i plci nie znamy, ja skakalam, doktor najezdzal na niego tym od usg a on tylko tylem i raz na boku, uparty byl :)
Ale kamien mi spadl z serca, juz z radoscia moge mowic swiatu, ze spodziewam sie malenstwa!

Alka te badania ze skierowaniem mozna zrobic na NFZ, a prywatnie kosztuja ok 600zl.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Gratuluje Wam Dziewczyny pięknych dzieciaczków:-)

Ja jeszcze tydzień musze poczekać:-D

A i sarat miała mieć 21 wizyte:-D

A coś pare dni się już nie oddzywa.... Albo przegapiłam...
 
Ostatnia edycja:
uznaje sie, ze robi sie miedzy 11 a 14 tygodniem, moze umow wizyte pare dni wczesniej aga

pappy robic nie bede, ostatnio nie robilam, choc do mlodych mam juz nie naleze. Dla mnie zaden wynik nie bedzie zadowalajacy, bo prawdopodobienstwo zawsze istnieje, a ja nie lubie sie denerwowac. Sprawdze tylko karczek, jak ostatnio.
 
Ja wczoraj byłam u ginki z tym wynikiem usg z odklejaniem się kosmówki i dała mi Duphaston kazała dużo leżeć i odpoczywać Leki biorę, staram się jak najmniej wysilać i czekam na poniedziałkowe usg.

Anisia - śliczny maluszek. W ogóle wiedzę, że my idenyczny dzień ciąży mamy :-) No to Twój maluszek większy od mojego. Moja kruszynka 51mm miała w poniedziałek. Super fotki :-)

Asteria - jak fajnie nóżki i rączki widać - super misiaczek :-) No to pewnie i będzie chłopiec. U nas w I ciąży też lekarz w 12 tyg powiedział, że na 90% chłopczyk i potem się potwierdziło :-)
No i trzymam kciuki za to żeby stópki były w pełni zdrowe :-)

PolaNegri - Profil jak u gwiazdy hollywood :-D Super, że takie dobre wieści masz i wszystko z dzieciątkiem w porządku :-)

Anastazzja - Kropeczka śliczna :-) Nie obejrzysz się, a ta kropeczka będzie Ci żebra skopywać jak tylko usiądziesz albo położysz się nie po jej/jego myśli ;-)

Pati - Super wieści :-) Szkoda, ze maluch nie pokazał co ma między nózkami, ale to nic w porównaniu z tymi wszystkimi świetnymi informacjami które tu nam piszesz :-)

Aga3004- myślę że w 14 tyg. będzie sporo więcej widać niż w 12, maluszki rosną z tygodnia na tydzień jak szalone. Więc masz też i większą szansę poznania płci :-) Niech Ci czas szybko zleci do wizyty.
 
reklama
Ostatnia edycja:
Do góry