reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

reklama
panna.nikt - no śliczny maluszek i rzeczywiście macha do nas :-) Suuuper :-)

A ja mam teraz USG w poniedziałek, też już nie mogę się doczekać. Ciekawe jak muminek będzie wyglądać :-)
 
Ja jutro też usg:) I też jestem bardzo ciekawa co i jak:) Może już poznamy płeć....jednak najważniejsze, żeby z dzidzią było wszystko ok.
 
reklama
Ja dziś miałam USG. Maluszek ma 5 cm, ma już śliczne rączki i nózki z wyraźnymi stópkami. No i ogólnie zdrowo się rozwija. Tylko cały czas pokazywał buźkę i nie dał sobie zmierzyć przezierności karku. No i mam też złą wiadomość. Macica napięta i trofoblast z cechami odklejania :-( To 'odklejenie' ma 1,5cm. Lekarz powiedział, że to jeszcze nie jest na 100% pewne, mam przyjść za tydzień na kolejne badanie i zobaczymy wtedy jak się sytuacja rozwinie, no i zmierzy jeszcze tę przezierność, bo nie dało rady dzisiaj. No i jutro mam iść do ginki prowadzącej z tym wynikiem, żeby lek mi przepisała jakiś. Pobolewał mnie ostatnio trochę brzuch, ale nie jakoś mocno. Kurcze nie wiem co ja mam zrobić. Najgorsze to, że małego nie da się nie nosić na rękach, a on prawie 10kg waży. Mąż się nim sporo zajmuje, ale jak jest w pracy to sama z nim jestem. Już się nad jakąs opiekunką zastanawiamy, czy nie wziąć kogoś, żeby małego zabrał np na spacer na 2-3 godziny, tylko skąd na to kasę brać.
 
Do góry