reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

Alice- a nie zgodze się z Tobą- mój lekarz jest taki sam jak pryjmuje prywatnie i na NFZ- prywatnie byłam bo najpierw mu powiedziałam że w 12-14tc będe u rodziców a potem po wizycie u tamtejszego gina jednak pojechałam do niego i nie dało się mnie wcisnąć w kolejkę "na jutro". Tak samo profesjonalny i miły
W ciąży z córą nie było do niego miejsc więc chciałam pójść prywatnie na potwierdzenie ciąży- powiedział że mam sobie odpuścić, poczekać bo na pewno coś się zwolni a po co mam kasę wydawać:tak: Więc można
Oceanica- sama wiesz że maluch może jeszcze sporo urosnąc więc nie mów hop;-) Z czego specjalizacja się szykuje? U Was też się robi po jakimś czasie pracy? U nas na weterynarii po 2 latch praktyki można wybrać specjalizację
Mnie całą ciążę mówili że Lidka jest malutka- na wszystkich usg wychodziła mi ciąża o 2 tyg mniejsza. A urodziła się 3370 więc powiedziałabym że średniaczek. Nie ma co się zbytnio przejmować
 
reklama
Dziękuje Wam, Dziewczyny, za słowa wsparcia. :)

Lajtway - moja Pani Doktor też tak ma, że jest jednakowo miła prywatnie i na NFZ. I zawsze można do niej zadzwonić, jak nie może sama przyjąć, to kontaktuje z drugim lekarzem (ponoć najlepszy w naszym okręgu). Ogólnie szczyt marzeń. No, ale takich jest niewielu ;)
 
Alice tylko że on właśnie jeszcze parę miesięcy temu był całkiem inny, tak samo jak na kasę i tak samo jak za kasę... No ale mam dowód jak ludzie się mogą zmieniać.. ;).


Oceanica waga ładna, ja się boję, że moja Mała może rzeczywiście się mała urodzić, jak tydz temu wyszło 2150, zaś waga maluszka Duski wymiata :).

Strzyga
36 tydzień to nie jest źle, ze mną leżała dziewczyna co miała 36 tydzień, miała cc, ale z dzidzią wszystko ok i po tygodniu w domku już była.

Aaa i dostałam ochrzan od położnej, dlaczego znów schudłam! Ja tu jem normalnie, ostatnio to nawet zdarza mi się obżerać, z tu w ciągu 3 tygodni 800 g mniej. W sumie od 5 tygodnia 4,3 kg dokładnie na plusie, co dla mnie daje niezły wynik, zwłaszcza, że w pierwszej ciąży 20 kg do przodu!
 
Ja robię psychiatrię ;p
Wiem, że przesada ale co ja zrobie zapytałam znajomych gdzie dobrze i mnie wysłali. Eh. A było by jeszcze pare książek z tego albo ze 3 wizyty w kinie gdybym najpierw sprawdziła cene a potem poszła a nie poszła a potem sprawdziła cene ;)
Ja uważam ze 2600 to idealnie ;) jakby miała lekko ponad 3000 po urodzeniu było by super. Moja mama jest duża i też uważa, że za mało jem w ciąży a ta 8 z przodu na liczniku wzięła się z powietrza ;)
 
My już po wizycie...

Malutka waży 2334 g, skierowana główką w dół i styczeń ma być styczniem.
Wszystko pięknie żadnych problemów.
 
Dokładnie :-) teraz potrzeba nam najwięcej spokoju przed porodem.
Kocham tak bardzooo moją kruszynkę jak nikogo na świecie !!!
 
oceanica najważniejsze że z dzieciątkiem wszystko w porządku :)
Kasia gratuluję udanej wizyty :)

ja też już po wizycie :-) wszystko pozamykane, malec dalej ułożony główką w dół i wysoko jest :) nie dał sobie pulsu zmierzyć tak walił w sprzęt :-D i ogólnie pomierzyć go było ciężko tak wariował w brzuszku :-) waga 3172g także lekarz przygotował mnie na cc bo najzwyczajniej w świecie nie urodzę takiego klocka ;-) dla potwierdzenia mam przyjść 21.12 do szpitala tam na innym sprzęcie jeszcze sprawdzi i wtedy już na 100% powie czy cc czy nie... choć już teraz powiedział że mały jest wielki :-p aż w szoku był gin że takiego wielkoluda wyhodowałam bo ja malutka jestem hihi...
na mnie nie krzyczał :-D powiedziałam prawdę ile przytyłam.. powiedział że ok przytyłam od ostatniej wizyty :-D powiedział też co i jak z płaceniem za szpital i ile on chce kaski za odebranie porodu i wyszło ok.. tak jak planowaliśmy z mężulkiem także po wizycie mój M. stwierdził że już teraz może robić drugiego brzdąca :-D się rozpędził chłopaczyna.. ale wytłumaczyłam mu że po cc tak szybko drugiego dzieciątka nie można mieć.. to się zawiódł troszkę.. :p wariat.. on liczył na to że będziemy mieli dwójkę dzieciaczków z tego samego roku :szok:

oczywiście jak coś się będzie działo to mam dzwonić w dzień i w nocy :-) uspokoił mnie bardzo mój gin i jestem zadowolona z dzisiejszej wizyty :tak:
 
reklama
Do góry