reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

U mnie w pon gin stwierdził że szyjka ma 3 cm dł, więc Twoje ewelina 1,5 cm mnie przeraża, ale skoro masz tak długo i bez leków to widać ok. :baffled: ja biorę od 2 mcy ponad Luteinę. teraz gin kazął mi brać 3 razy po 2 tabl dopochwowo- a Wy jak bierzecie (te co biorą ;-))

Strzyga nie martw się skoro gin już nie dał Ci lekow znaczy że mozesz juz bezpiecznie rodzić- pamiętam tez słowa mojego gina jak w 24 tyg mówiłam że mam skurcze bolesne to on powiedział "gdyby to był 34 tydzień to byśmy się nie martwili i nie dawali leków...." Będzie dobrze!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Strzyga Kochana na pewno wszystko się dobrze ułoży! Synek już duży i na pewno po drugiej stornie brzusia doskonale sobie poradzi! główka do góry i bądź dobrej myśli :* ściskam mocno :*
 
Marciaa jeśli chodzi o hemoglobinę, to do 23 tygodnia miałam średnio 11,7. W 26 tygodniu obniżyła się do 9,8 i piłam soki z buraczków i marchewki. W 30 tygodniu podskoczyła do 11,2. Żelaza w tabletkach w ogóle nie brałam.

Asiuk, ja luteinę biorę od ponad 2 m-cy po 1 tabletce 2 razy dziennie (wyjątek - przez 3 dni w szpitalu brałam po 2 tabl. 3 razy dziennie i potem przez tydzień tak brałam, ale nie było widać różnicy w twardnieniu brzucha i moja gin powiedziała, że mam brać tak jak wcześniej 1 tabl 2 razy dziennie). Tak biorę do tej pory.

Dziewczyny gratuluję udanych wizyt.

Strzyga, nie przejmuj się, waga naprawdę nie jest aż tak ważna. Będzie dobrze.
 
Strzyga wszystko będzie dobrze. mały jest już w takim "wieku",że spokojnie może się rodzić :) będziecie mieli cudny prezent na święta :)
 
Strzyga- nosek do góry! Przecież to już duży maluch będzie a poza tym nie taki gwarantowany ten natychmiastowy poród, spokojnie. Ja wiem że łatwo pisać ale naprawdę nastawienie działa cuda- nie denerwuj się bo przecież ze swojej strony więcej już nie zrobisz. Teraz wszystko zależy od Remika. Leż, odpoczywaj i dbaj o siebie a wszystko będzie ok.
 
Strzyga- nie denerwuj sie! 36tc, to juz mocny i duzy Dzieciaczek. Wszystko bedzie dobrze :-)
Duska- super, ze maluszek tak ladnie rosnie i ze wszystko dobrze. Wie, ze Mamusia potrzebuj teraz duzo sil. Wiec trzymajcie sie cieplutko i oby sie Wam wszystko ulozylo!
 
reklama
Właśnie wróciłam z USG ;) mój pączek róży waży 2600g kawał baby;) ale wciąż nie mogę wyjść z szoku jak można za 3 minutowe USG wziąć 200 zł sorry. Chodzę normalnie na nfz ale moja ginka powiedziała, że na nfz są 3 usg w ciąży i więcej nie można więc zrobiłam prywatnie bo było podejrzenie hipotrofii. Nie ma żadnej hipotrofii tylko kawałek tłuściutkiej kluseczki z noskiem jak kalafiorek ;)
 
Do góry