reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

Pola najważniejsze, że Twoja Pola w brzuszku zdrowo rośnie :) mojej kumpeli synek przewrócił się w 38tc więc jest nadzieja :)
a co do Twojej szyjki to się oszczędzaj i za dużo o tym nie myśl, bo wpadniesz w paranoję ;-)
 
reklama
No i ja po wizycie. USG nie miałam bo miałam robione na IP...wiec zrobi mi za 2 tygodnie. Tak szyjka ok :) jedyne co kiepsko to hemoglobina i dostalam inne zelazo na receptę. Ile macie hemoglobiny bo ja 9,9 wiec faktycznie nisko a 8 mialam po porodzie...

a no i waga moja nie oszukuje 14kg na plusie równiotko
 
Marciaaa, mi się podniosła hemoglobina po tym jak zaczęłam żreć codziennie płatki kukurydziane - mój M. twierdzi że tak się w liceum wyleczył z anemii. Ale ja nie miałam dużego spadku - chyba z 10,6 najmniej. Dzisiaj po kuracji płatkowej miałam 12,9. No i tardyferon fol wcinam co rano :/
 
wow, ladnie Ci skoczyło. Ja juz jem 3 opakowanie biofer folic z 9,9 poszlo na 10.1 i teraz znowu na 9,9 a startowalam z 13.0

Postaram sie jesc codziennie zołtka chociaz dwa.
Kawy nie piję ...no może w ciągu miesiąca 3 wypilam i to takie poł na pol z mlekiem.
 
witajcie brzuchatki
gratuluję udanych wizyt
ja też po wczorajszej wizycie mała waży 2600 wyniki dobre ponoć jest długa ale szczupła, za 3 tyg. idę wyciągnąć pesar ale mówił że szyjki prawie nie ma także nie wiem czy mnie nie pogoni odrazu na porodówkę:szok:
 
mama2011 niekoniecznie musi Cię pogonić na porodówkę. Moja koleżanka urodziła ostatnio w 40 tygodniu córeczkę. Ściągnęli jej szew, też nie miała szyjki i chodziła jeszcze 2 tygodnie :)
 
Bakalia Zeldek dziękuje
Zeldek tak też by mi pasowało chyba wolałabym w styczniu rodzić ale jak będzie trzeba to i w grudniu pójdę:szok:
 
reklama
Do góry