reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

reklama
Mami:D ale Ty za te 3 tygodnie będziesz już w zasadzie gotowa prawie do porodu:D jenyyy....fajnie masz, że swoją kruszynkę będziesz miała niedługo:):) podekscytowana??/
 
serio? kurde to dla mnie jakis w ogole ogrom czasu sie wydaje moze dlatego ze mysle ze ponad miesiac i wydaje sie mega dluuuugo:D
podekscytowana? kobieto ja ciagle o niej mysle i placze czasami z tej niecierpliwosci bo juz ja chce a tu jeszcze tyle czasu przede mna:-( ale tez sie boje czy sobie poradze:-(
 
co do wątpliwości to chyba każda mama ma:) a te dni do Twojego porodu zlecą szybciej niż myślisz;) zaraz andrzejki, mikołajki, święta, sylwester i już:D ja będę musiała przechodzić jeszcze cały styczeń:D
 
My po wczorajszym usg jesteśmy już spokojni. Co prawda zadowolona specjalnie nie jestem z wykonania samego usg no ale nie ma to jak państwowa służba zdrowia gdzie usg trwa 3 minuty i są tylko 3 na całą ciąże a więcw naszym przypadku było to ostatnie. Ale najważniejsze że z Julcią wszystko w porządku. Waży około 1700 g wierci się jak szalona, położenie podłużne główkowe i niczego więcej do szczęścia mi nie potrzeba :-)
 
Witam:), super ze u Was z maleństwami wszystko dobrze. Ja za godzinkę wychodzę na moją wizytę.Najpierw USG a później badanie.No i jeszcze muszę do swojej pracy podjechać, zwolnienie dać i nowy aneks do umowy podpisać. U mnie w firmie takie zmiany, że co chwilkę jakieś nowe papierzyska dają.Aha, no i dowiem się przy okazji, czy moje ubezpieczenie obejmuje urodzenie dzidzi:-).Spokojnego wtorku mamusie.
 
Ja jeszcze tydzień do wizyty a już nie mogę sie doczekać, strasznie jestem ciekawa czy od ostatniego razu maleństwo przybierze na wadze bo tak malutko ostatnio ważył :-( mam nadzieję że tak bo jak czytam ile Wasze dzieciaczki ważą to strasznie sie martwię że mój taki okruszek. Ale cieszę się że Wasze dzieciaczki rosną jak trzeba.
 
reklama
Do góry