reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

reklama
Jeździc jeździlam na swoją odpowiedzialność.
lekarz u którego teraz byłam (ta sama przychodnia) nie kazał mi leżeć sam stwierdził, że POWINNAM DUZO CHODZIC. Że jesli urodze do 5 tyg to nic się nie stanie bo dzieci swietnie sobie radza na świecie.

przepisał mi NO-SPE i Aspargin.
konsultacje internistyczna FENOTEROL (?)
 
Ostatnia edycja:
Fenoterol i dużo chodzić ?? Przecież fenoterol powstrzymuje skurcze więc powinno bardzo się oszczędzać. Teraz ze mną w szpitalu była dziewczyna podtrzymywana na fenoterolu i nawet na badanie zawozili ją wózkiem. Dziwne wszystko co piszesz, Elastico.
Pozdrawiam
 
Jeździc jeździlam na swoją odpowiedzialność.
lekarz u którego teraz byłam (ta sama przychodnia) nie kazał mi leżeć sam stwierdził, że POWINNAM DUZO CHODZIC. Że jesli urodze do 5 tyg to nic się nie stanie bo dzieci swietnie sobie radza na świecie.

przepisał mi NO-SPE i Aspargin.
konsultacje internistyczna FENOTEROL (?)
az muszę sie odezwać.
przestań pisać głupoty. w takie idiotyzmy co ty tu juz wypisujesz ze lekarz mówi ze urodzenie dziecka w 8 miesiącu jest ok przepisuje leki przeciwskurczowe i każe dużo chodzi to żadna durna nie uwierzy.
weź znajdź se inne zajęcie.
ignoruje cie
 
wcześniej nie pisałam tylko czytałam to co się dzieję za sprawą elastico i mam dziwne wrażenie pomieszania z poplątaniem - polecam nie denerwować się i pomijać to co jest tak irracjonalne!
 
kurde przepraszam ale musze sie wtracic :wściekła/y:
elastico ja biore FENOTEROL juz od 22tc i mam ograniczac ruchy czyli nie moge duzo chodzic ani sie meczyc zbytnio a ty piszesz ze masz DUZO CHODZIC co za glupoty to jest lek na powstrzymywanie skurczy zeby akcja porodowa sie nie wzmozyla za wczesniej
to sie kupy ani dupy nie trzyma za przeproszeniem
 
Ostatnia edycja:
My po wczorajszym usg jesteśmy już spokojni. Co prawda zadowolona specjalnie nie jestem z wykonania samego usg no ale nie ma to jak państwowa służba zdrowia gdzie usg trwa 3 minuty i są tylko 3 na całą ciąże a więcw naszym przypadku było to ostatnie. Ale najważniejsze że z Julcią wszystko w porządku. Waży około 1700 g wierci się jak szalona, położenie podłużne główkowe i niczego więcej do szczęścia mi nie potrzeba :-)
oj tak,nie ma to jak państwowa służba zdrowia :) wiem coś o tym. ja mam usg 6 grudnia i to też będzie ostatnie.

Anastazja spokojnie,nie Ty jedna będziesz musiała cały styczeń jeszcze przechodzić :)

a elastico zmieni lekarza i będzie dobrze. po co te nerwy :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Asteria, Liv czy tej elastico nie mogłybyście wrzucić jakiegoś bana, zablokować?? Bo już nikomu nie chce się czytać jej bzdur ...

w sumie na forum moze sie kazdy udzielac, bana to raczej jak ktos nie przestrzega ogolnych zasad forum
Regulamin forum - Forum BabyBoom
elastico nie pasuje do zadnego punktu, nie lamie prawa, wiec nie wiem co z tym fantem zrobic

ja tak sobie od jakiegos czasu patrze na to co pisze, ni jak kupy sie to nie trzyma, nie wiem, moze cierpi na jakas przypadlosc, moze psychiatra by ocenil. Nie reagujcie na jej wpisy to moze sie jej znudzi. Napisze jutro do administracji co moge zrobic w takim przypadku, ale sadze, ze niewiele, moze na ostrzezeniu sie skonczy.

a elastico zmieni lekarza i będzie dobrze. po co te nerwy :)

ta, wlasnie :-)
 
Do góry