reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

reklama
To może ja się pochwalę moją wizytą:-). Maluszek już nie taki mały, 1760g:-D,normalnie wielkolud mi rośnie w brzuszku.Ładnie główką do dołu dzidzia się ułożyła.Rozwarcia brak, z szyjką wszystko super:-). Po lewej stronie brzucha gdzie najwięcej czułam ruchy okazało się jest pupa:rofl2:.Płeć oczywiście GIN pominął ale znowu zasugerował,że widać;-).Z badania usg maluszek wychodzi na 31t3d, czyli normalnie o cały tydzień szybciej, ale mam się tym nie sugerować. Więc się nadal trzymamy terminu 28.01.Waga na plusie +2,9kg.Czyli już 12,9kg przybrałam -ehhhh nie będę nawet komentować-żarłok ze mnie jak nic:-D.
 
do tej pory ani razu nie komentowałam jej wypowiedzi, bo i po co? trzeba ignorować lub traktować jako rozrywkę i się pośmiać

Dokładnie:-)

A wszystkim po wizytach gratulacje!
 
nikki to calkiem spory szkrab:-D moj syn w 31+6 mial tyle masy co Twoj:-D o wage sie nie martw, wazne, ze inne sprawy sa ok:tak:
A wiesz, że się nawet nie martwię wagą:-).Mój A. się duży urodził, więc się liczyłam że maleństwo może nie być takie malutkie.I może będzie mały Pudzian jak u Fazerkamm-przepraszam Kochana, że ściągnęłam od Ciebie tego Pudziana;-).
 
reklama
To może ja się pochwalę moją wizytą:-). Maluszek już nie taki mały, 1760g:-D,normalnie wielkolud mi rośnie w brzuszku.Ładnie główką do dołu dzidzia się ułożyła.Rozwarcia brak, z szyjką wszystko super:-). Po lewej stronie brzucha gdzie najwięcej czułam ruchy okazało się jest pupa:rofl2:.Płeć oczywiście GIN pominął ale znowu zasugerował,że widać;-).Z badania usg maluszek wychodzi na 31t3d, czyli normalnie o cały tydzień szybciej, ale mam się tym nie sugerować. Więc się nadal trzymamy terminu 28.01.Waga na plusie +2,9kg.Czyli już 12,9kg przybrałam -ehhhh nie będę nawet komentować-żarłok ze mnie jak nic:-D.
Niki to Wy nadal nie znacie płci?? ale tak z własnego wyboru?? jeju ja to bym nie wytrzymała. ja też jestem bardzo ciekawa ile ten mój malec waży. mam nadzieję że nie za dużo. bo poród mnie przeraża.a co do wagi...witam w klubie :)
 
Do góry