reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

reklama
Kochaniutkie ja po wizycie:-)
Dzidzia rośnie zdrowo ma 1,24cm, serduszko wali jak szalone:tak: Lekarz założył kartę ciąży, zlecił badanka.Nie macie pojęcia jak mi ulzyło :-)
Dziewczyny ja też wiem co znaczy stracić dziecko. 20 maja 2010 urodziłam synka Pawełka w 38tc, niestety urodził sie martwy:-(Dlatego teraz będe spokojniejsza dopiero jak już przytulę moje maleństwo.
Życzę wszystkim cudownych wieści z wizyt :tak:
Póżniej wkleję foteczkę mojego KROPKA:-)
 
Ostatnia edycja:
247143_172147596178115_100001486271155_436045_2866162_n.jpgja ide na nast wizyte dopiero 4 lipca.
Kajkapol kochana wspołczuję ;-( az mi łezki poleciały ;-((((((((((((
a ktory jestes tydzien??

ja porownywalam 1 USG Nikodema z 5tygodnia i 5 dnia miał 0.22 cm taki malucki był...a druga fasolka ma 6,1mm jaka roznica
 

Załączniki

  • fasol.jpg
    fasol.jpg
    29,2 KB · Wyświetleń: 43
Ostatnia edycja:
Ja dziś byłam na USG piersi i wszystko ok, żadnych zmian :-) Tak się cieszę, bo bardzo się przed tym stresowałam (moja mama zmarła na raka piersi). Odebrałam też wyniki badań i wszystko ok poza glukozą na czczo - wynik 57. Norma napisana 65-105, ale wiem że to norma dla 'normalnych' ludzi. W ciąży powinno być na czczo między 70 a 90. Także lipa :-/ Wczoraj też zmierzyłam sobie po jedzeniu cukier i było 156 (norma jest 140, nowa bardziej restrykcyjna - 120). Spodziewałam się cukrzycy, bo w I ciąży miałam, ale nie myślałam że tak szybko to cholerstwo wylezie :-(
Jutro mam wizytę u gina, trzymajcie kciuki żeby było wszystko ok.
 
reklama
Do góry