reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

kropunie sliczne:tak:
udanej wizyty, nice

kajkapol ogromnie Ci wspolczuje. Pamietam jak mala urodzilam a ta nie odzywala sie dluzsza chwile a w glowie mialam tylko jedno - by mnie ktos dobil, skoro ona nie zyje. Miala to byc najpiekniejsza chwila w zyciu a byla najgorsza z ktorej pamietam tylko lzy meza. Na szczescie dobrze sie skonczylo.
 
reklama
kajkapol - śliczna kropeczka :-) Ehhh miło się takie fotki ogląda :-)

U nas ok, byłam na wizycie, wyniki spoko. Następna wizyta za 3 tyg. No i 20.06 usg w 12 tyg. ciąży.
 
cześć dziewczyny;) przeczytałam cały temacik i teraz dołączam się do Was;) niestety zdjęcia z usg nie mam;/ pierwszą wizytę mam już za sobą, jestem w 7 tc. Myślałam,że lekarz założy mi już karte ciąży, ale mówił, że dopiero na następnej wizycie, która będzie za 4 tygodnie. Skierował mnie na badania i to wszystko;)

pozdrawiam;-)
 
A to moja mała fasolka :) Mój M. twierdzi, że widzi nawet, że to chłopak hihi
Zdjęcie zrobione 03.06.2011 wg USG miało wtedy 6 tygodni a wg okresu 7 :)
 

Załączniki

  • Kopia Image scanned 2011-06-09 at 11_11.jpg
    Kopia Image scanned 2011-06-09 at 11_11.jpg
    22,2 KB · Wyświetleń: 45
reklama
Do góry