reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

Cześć laski. Byłam dzis u gin na NFZ i dała mi skierowanie na badadanie, spróbowała uSG normalne(nie przez pochwe) i powiedziala, ze nic nie widac jeszcze, ale ze 6 tydzien. i mam do niej isc z wynikami dopiero po 11 tygodniu i wtedy na usg bedzie wsio widac. sympatyczna byla, nie powiem, ale czy to nie troche za rzadko te wizyty?? zastanawiam sie czy isc prywatnie na usg.choc kolezanka mi powiedziala, że chciała mieć często usg i lekarz jej kazał napisać zezwolenie na przeprowadzanie usg, bo podobno0 to jest ciut inwazyjne na płód. trochę zgłupiałam, bo widzę wasze malutkie kropeczki i też chciałam dziś otrzymać zdjęcie swojej:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
wiesz Emmm, moze to od wieku lekarza zalezy jego nastawienie do usg. Zwykle tylko u starszych takie wypowiedzi slysze.
Przez brzuszek widac cos dopiero 11/12 tydzien z tego co pamietam.
Co do wizyt, w sumie jak nic sie nie dzieje co 3 tygodnie powinno starczyc, pociesze Cie czy nie, ale u mnie na cala ciaze normalnie sie rozwjajaca jest 8 wizyt panstwowo.
Jak sie martwisz to znajdz drugiego, prywatnego lekarza, takiego ktory wzbudza zaufanie i u ktorego bedziesz mogla o wszystko zapytac i zdjecia porobic
 
Emmm ja jak byłam u swojej gin na pierwszej wizycie w ciąży, dokładnie to był 6 tydzień i 5 dzień zapytałam czy robimy USG przez brzuch czy przez pochwę to roześmiała się i stwierdziła, że przez brzuch to się dowiemy, że mam macicę i na tym etapie nic poza tym:-) Dlatego miałam przezpochwowe robione. Moim zdaniem jeśli chcesz mieć USG i zdjęcie to idź i zrób sobie prywatnie:-)
 
Moje usg teraz w 8 tygodniu też było robione przez macicę i spotkałam się nawet z przypadkami, że usg w 12 tyg było robione przez macicę bo jest dokładniejsze a dopiero następne przez brzuch. Ale to pewnie zależy od lekarza ;-)
 
9w1d.jpg A to my :)
 
Aniu piękne dziecię:-D:-)



Ja na ostatniej wizycie miałam i zwykłe i dopochwowe, i już 28.06 się nie mogę doczekać.... Hmmmm... Z Laurą chyba spokojniejsza byłam.... A może to przez ten horoskop:F...., niby rzadko się sprwadza, ale i ja i A mamy, żeby uważać 28.06...
 
Cześć dziewczynki:-) Rzadko tu zaglądam ale przy moich łobuzach mam urwanie głowy:-p
No więc w poniedziałek wylądowałam w szpitalu z krwawieniem, naprawde się przeraziłam. Zrobiono mi usg i serduszko biło. Potrzymali mnie 2 dni zrobili wszystkie badanka i wypisali do domciu. Teraz biore leki ,duzo odpoczywam. Plamiłam jeszcze do wczoraj dzisiaj już czyściutko
 
reklama
Do góry