reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

Witajcie, ja wczoraj miałam wizytę i wszystko super. Aż mi łezka poleciała, jak zobaczyłam, jak Maleństwo macha rączkami. Och, cudowne chwile. Tak się stresowałam, ale jest dobrze. Biorę jeszcze duphaston, bo lekarz stwierdził, że mój stan psychiczny tego wymaga hehe A oto mój Skarb

usg06.jpg
 
reklama
We wtorek byłam u mojej gin "zobaczyć się z dzidzią" ja widziałam wszystko: rączki nóżki, a mój M tylko plamę, no to mu pani doktor pokazuje: no tu są rączki, tam nóżki a On na to:
Taa, a tu warkoczyki!!:-D
 
duska Alka1106 piękne Maleństwa:-)
Dorotka_23:-D z takim poczuciem humoru Twojego M to cię chyba nie dopadają aż takie zmienności nastrojów:> hihihi:-D

Duśka podziwiam :-D Ja z Laura miałam brać duphaston przez pierwsze 3 miesiące....
Zjadłam niecałe jedno opakowanie... tak +- co 2, 3 dni... bo zwyczajnie zapominałam o tabletkach...mimo, że lażały w widocznym miejscu..
 
ja też wczoraj byłam na usg, dzidzia ma 23 mm, niestety mam małego krwiaczka, mam nadzieję, że szybko się wchłonie
umówiłam się na usg genetyczne- 1 lipca:-)
 
duska Alka1106 piękne Maleństwa:-)
QUOTE]

Ania_789 chciałam by mój gib zobaczył bliźniaczki, ale on się upiera, że jest jedno:-) Jednak jak zobaczyłam Twoją liczbę mnogą - MALEŃSTWA - pomyślałam: jest nadzieja :) może jedno schowane za drugim - szkoda tylko, że Tobie chodziło o maleństwo moje i Duśki, a tak chciałabym mieć w brzuszku dwa szczęścia :):):) hihih :-D
 
reklama
Do góry