reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

Citronka- witaj :-) Jesli lekarz nie widzi nic niepokojacego, to bym sie na Twoim miejscu nie martwila. Dzieci rosna w roznym tempie. I rodza sie majac rozna wage :-)

Pola- super, ze wszystko dobrze :-) Moja Mala wazyla 2 tyg. temu 1200, wiec podobnie jak u Ciebie i lekarka mowi, ze to normalne :-)
 
reklama
ojjj...Pola...to niefajnie, że mała się nie przekręciła...uparciuch jeden!!:p ale może jeszcze zdąży:) a jak nie to trudno:) najważniejsze, żeby komplikacji nie było;):) a wagą się nie przejmuj:):) jeśli wszystko jest w normie to tylko pozazdrościć:)
 
Melisa, w takim razie jest to co najmniej nie fair, że Ty wyglądasz jak modelka z katalogu Happy Mum, a ja jak humbak jakiś :-D
Anastazzja, mała nie jest duża ;) więc może jeszcze się obróci... A jak nie to trudno, załatwimy to szybkim cięciem ;)
 
PolaNegri , mój pierworodny w 31 tygodniu wazył 1445 i urodził się 10 dni po terminie z wagą 3680 więc to chyba nie tak mało :-) A co do ułożenia to mój synuś leży sobie jeszcze w poprzek i to chyba nic dziwnego. Mam koleżankę której synuś obrócił sie głowką w dół dopiero podczas akcji porodowej, więc i tak bywa.




 
Ja jestem ciekawa czy mój mały się obróci na czas czy nie ;D
Od ostatniej wizyty przybyło 2,5kg , ogólnie przez te 31 tygodni jest 8,8 kg na plusie ;)
 
Bakalia- obróci się, spokojnie. A przyrost wagi do pozaddroszczenia
Nice- ale duża dziewuszka! Super
Pola- niewielki procent maluszków się nie obraca, zazwyczaj te większe więc daj maleńkiej czas- no i może jakaś pogawędka- jak łądnie poprosisz to kto wie;-)
Mój maluszek jakiś czas temu fiknął koziołka i leży sobie łebkiem w dół. Ale ma jeszcze sporo miejsca na obroty więc nic pewnego. Są takie specjalne ćwiczenie i pozycje które powodują że maluch ma więcej miejsca w brzuchu i wtedy łatwiej mu się obrócić. Szukałam kiedyś w google jak dzieciątko było ułożone miednicowo. Ale to po 32tc
 
reklama
Do góry