reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

reklama
Gosia już niedługo sie napatrzysz, chociaż wiadomo fajnie podglądać na usg, u mojego gina są 3 monitory: jeden nad kozetką, 2 nade mną co tatusiowi dobrze patrzeć i 3 gina no i potem dostaje filmik to w domu mogę się napatrzeć
 
Alka, też tak stwierdziłam :)

Niki, jak chodziłam do Centrum Damiana, jak miałam wykupiony pakiet to tam ful wypas - ekran naprzeciw mnie i obok mnie i mogłam patrzeć. A teraz chodzę na NFZ do szpitala normalnie i tam jeden ekran był. Ten główny. I na niego patrzyła babeczka, która średnio miła była więc nie chciałam sobie i jej psuć humoru pytaniem, czy może obrócić ekran do mnie. I tak położyłam się niżej niż powinnam, żeby mieć jakikolwiek wgląd.

Mało tego - nie dostałam zdjęć żadnych wydrukowanych. tylko wyniki na kartce :)
Gosia.No to rzeczywiście kicha,jak przeczytałam teraz co na pisałaś to mi się głupio zrobiło, że wyskoczyłam z tym ekranem-sorki:zawstydzona/y:.Ale wiesz, ja też chodzę na NFZ i to do przychodni przyszpitalnej.Czasem jak mają nagle pacjentki z oddziału to nawet 2h czekam na wizytę, mój A. to się wtedy wścieka.Ale tak to już jest-mi to nie przeszkadza.Jakoś tak od początku nie pomyślałam,żeby prywatnie.Lekarz mi podpasował i w tym szpitalu będę rodzić, więc jakoś tak samo wyszło.
 
Gosiu - super że wszystko dobrze, jeszcze troszkę i będziesz się stale wpatrywać w swoją dzidziunię :-)
Matko dziewczyny ja już chcę przytulić naszą małą królewnę (pisząc to mam łzy w oczach)
WARTO ŻYĆ DLA TYCH NASZYCH MALUSZKÓW !!!
 
Hihi - zniecierpliwienie już coraz większe nas bierze :-) Oj 9 miesięcy to stanowczo za długo do czekania :-D

No ja bylam na USG i wszystko w porządku. Alicji nie urósł siusiak, wymiary ok, no i wychodzi na to, że mnie córcia nieźle objada, bo ma już 2444g :szok: a ja przytyłam tylko 3kg. Martwiłam się już że coś nie tak jest, że ona nie rośnie czy co, tym bardziej że ostatnio to w ogóle schudłam kilogram. No ale widać, że mała sobie świetnie radzi i przejada mamusine zapasy ;-)
 
Hihi - zniecierpliwienie już coraz większe nas bierze :-) Oj 9 miesięcy to stanowczo za długo do czekania :-D

No ja bylam na USG i wszystko w porządku. Alicji nie urósł siusiak, wymiary ok, no i wychodzi na to, że mnie córcia nieźle objada, bo ma już 2444g :szok: a ja przytyłam tylko 3kg. Martwiłam się już że coś nie tak jest, że ona nie rośnie czy co, tym bardziej że ostatnio to w ogóle schudłam kilogram. No ale widać, że mała sobie świetnie radzi i przejada mamusine zapasy ;-)

przedsiębiorcza córcia nie ma co:) waga wyśmienita :) gratulacje:-)
 
Tak teraz sobie porównałam i mój synek w 33tyg miał 1930g! Także kawał kobitki mi rośnie - mam nadzieję, że trochę zawyża masę to usg, bo jak tak będzie rosnąć to ona ze 4kg będzie mieć:szok: Jak ja ją urodzę...
 
reklama
nice-girl - uuu... to Ty praktycznie nic a nic nie przytyłaś (wszystko poszło na dzidziolka) a waga malutkiej super niech kobitka rośnie w siłę :-)
 
Do góry