reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

Dzień dobry!

po wczorajszej wizycie późno wróciłam bo zasiedziałam się w u mamci; Malutka ma 2000 g; ja mam anemię i zapalenie nerek i mam się zgłosić 23 listopada na 3 dni na badania nerek do szpitala a do tego czasu łykać augmentin...
Przykro mi, że czeka Cię szpital,ale najważniejsze, żeby wyniki się poprawiły.A waga Niuni całkiem ładna:)
 
reklama
tiramisu a objawiało się u Ciebie jakos to zapalenie? tzn bolał pecherz czy co...

usg co do wagi przekłamuje. Moj Nikodem miał wazyc przy porodzie 3800 a wazył 4120 i urodziłam bez problemu czego wam tez zycze. :-D
 
Citronka witaj :) i jeżeli lekarz nic nie powiedział tzn że wszystko dobrze :) maluszek zacznie nabierać :) ja urodziłam się z wagą 2750g i było wszystko ok :) także głowka do góry! :)
Mia mój gin to samo mi ostatnio powiedział.. :| też się zastanawiałam co jem takiego że mały rośnie jak na drożdżach.. ale z tego co się dowiedziałam to zbytnio nie ma wspólnego to co jemy z wagą naszych malców.. na ostatniej wizycie mój Szkrab miał prawie 2kg a było to w 29tyg. ciąży.. teraz wizytę za 2tyg. mam i już się boję że gin będzie krzyczał że mały bardzo urósł.. ale co najśmieszniejsze teraz się bardzo ograniczyłam z jedzeniem.. a przytyłam więcej niż jak się obżerałam... :|
tiramisu Kochana zdrówka życzę!!
 
Tiramisu, zdróweczka kochana!
Z tą wagą dzieciaczków, to jest tak, że USG jak wiadomo przekłamuje. Moja ginka przyjmuje w dwóch różnych gabinetach i oglądamy Polę raz na jednym, raz na drugim sprzęcie USG. Mała 3 tygodnie temu ważyła 1300g a wczoraj 1400g. Spytałam oczywiście lekarkę, czy 100g w 3 tyg. to nie za mało i powiedziała mi, że jeden aparat może się mylić o kilkaset gram, już nie mówiąc o porównywaniu pomiarów na dwóch różnych sprzętach...
 
nice dzieki za troske, ale ja zurawinowa jestem nawet poza ciaza, zurwine jem, pije i dodaje do wszystkiego, bo ja po prostu kocham. Siku mam tak zakwaszone, ze moglo by robic za kwas w filmie obcy:-D
Najprawdopodobniej uszkodzilo mi sie jakies naczynie i dlatego jest krew, inne parametry w moczu sa idealne.
Jeszcze jest mozliwosc, ze z szyjki idzie, ale jesli nawet, sprawdzac mi sie nie chce, nie mam ochoty sie denerwowac...


tiramisu duzo zdrowka zycze, oby szybko dalo sie wyleczyc:tak:


a Wam lekarz recznie liczy wage na podstawie wymiarow czy usg samo podaje?
 
Livastrid u mnie lekarz wpisuje wymiary do komputera i na tej podstawie program wylicza

Tiramisu trzymaj się kochana, po antybiotyku powinno być w porządku
 
Tiramisu zdrówka życzę:)

Moja mama mówiła to samo, że kiedyś cesarkę rzadko robiono. Mój brat się urodził naturalnie i to pośladkowo, a podobno teraz to już wskazanie do cesarki. Lekarz się mnie pytał o wzrost, a że nie jestem wysoka 160cm to stąd może stwierdził, że takiego dużego bobasa nie urodze, ale dodam, że nie jestem wąska w biodrach;-)
 
reklama
Do góry