reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

Nice waga córeczki imponująca :-) zresztą Twoja też!! zazdroszczę!!
jesteście dowodem na to że kila które wzięła mama nie przekładają się na wagę dzidziolka :-)

ps. mój synuś też rośnie jak na drożdżach... (tylko że ja reazem z nim) już mnie gin straszył cesarką bo małego pudzianka nie dam rady urodzić...
 
reklama
Nice-girl, super że Ala tak ładnie rośnie. Nie martw się, po pierwsze dzieciaczki rosną w różnym tempie - może mała pod koniec zwolni, a po drugie USG dopuszcza margines błędu nawet do kilkuset gram. Będzie dobrze. Najważniejsze, że szkrabek ładnie się rozwija :)
 
wow, nice niezla ta Twoja kruszynka:-D

ja bylam wczoraj na ogladaniu synusia, jedyne jakie mam ladne zdjecie to foto ptaka:-p moj w 31+6 dni wazyl prawie 1,8 kg, i tak lepiej niz cora.

w piatek w moczu wyszla mi krew, wczoraj jeszcze raz zanioslam, stan sie troche obnizyl, wkurza mnie to, no, ale zapalenia nie ma

mam zakaz lazenia na dlugie dystanse, bo mam problemy z miednica. A na taki fajny dlugi spacer bym wlasnie sobie poszla:crazy:
 
Witam wszystkie styczniowe mamusie. Jestem tu po raz pierwszy, znalazłam Wasze forum bo po wczorajszej wizycie u gin zaczęłam przeglądać internet ponieważ zaniepokoiła mnie waga mojego maluszka :-( Moje pierwsze dziecko na tym etapie ciąży wazyła 1,5 kg a mój maluszek w brzuszku niecały kilogram. Lekarz co prawda nie powiedział że coś jest nie tak ale jak wróciłam do domu to zaczęłam się nad tym zastanawiać. Dobrze że kolejna wizyta już za 2 tygodnie - muszę zwrócić uwagę czy ta waga się zmieni.
W sumie to chyba się chciałam wygadać, bo przecież zdaje sobie sprawę że chyba żadna z Was nie jest lekarzem :-(

 
Citronka witaj
życzę Ci, by Twój maluszek przybierał na wadze i rósł w siłę ..... Może lepiej nie szukaj za dużo informacji w internecie, bo szkoda Twoich nerwów - poczekaj spokojnie te dwa tygodnie, albo idź kontrolnie do innego lekarza....
 
reklama
Citronka, witaj!

Ja właśnie wróciłam z wizyty: badania super, pessar i szyjka super, Pola waży ok. 1400g - coś maławo w porównaniu z Waszymi dzieciaczkami, ale ginka powiedziała, że jak najbardziej w normie. No i niestety mały uparciuch dalej się nie obrócił, siedzi sobie łebkiem do góry. Lekarka powiedziała, że mała zdrowiutka, łożysko pikne, więc nie ma sensu się stresować ułożeniem. Zobaczymy do 36 tygodnia, a potem, jeśli nic się nie zmieni - ustalimy termin cięcia :/
Meliska, mogę się z tobą zamienić jak chcesz ;) Ja bym wolała sn...
 
Do góry