reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

Livastrid - oj to niefajnie z tym moczem. Pij dużo wody i soku z żurawiny - to oczyszcza drogi moczowe i pomaga przy zapaleniach. Oby się tylko nic nie rozwinęło.

Citronka - ja to się nie wypowiem, bo nie wiem jakie normy są. One są dość rozpięte. Poczekaj na kolejną wizytę, albo jeśli się martwisz to skonsultuj wynik tego usg z innym lekarzem i zobaczysz co powie.

Pola - to ja się chętnie z Tobą zamienię, jeśli wolisz sn :-D No ale jak już tak bardzo chcesz, to życzę Ci, żeby dzidzia się obróciła :-)
 
reklama
Ja też już jestem po wizycie. Przytyłam kolejne 2,5 kg, ale to nic największym zaskoczeniem okazał się mój mały dzieciaczek. Już ostatnio ważył 2kg a teraz 2500g - co ja jem:szok:?!
Lekarz powiedział że jak będzie miał więcej niż 4 kg to prawdopodobnie będzie cc.
A najlepsze że mam wyprawkę głównie na 56-62cm ciekawe czy coś z tego wykorzystam:eek:
 
elastico na wydruku z USG jest napisana waga maluszka i wymiary ;) Chyba że Tobie chodzi o coś innego ;)

mia dorodny malec ;D ja się dziwie, jak moja mama była w ciąży ze mną czy moim rodzeństwem a byliśmy dużymi dziećmi to cc nie robili, teraz widać inaczej chociaż może też dużo zależy jak długo trwa poród itp.
 
no nie żartuj, że to pisze na wydruku z USG- ja tam nic nie widzę... :-(
chyba, ze mój gin ma jakiś z średniowiecza aparat do USG?

Jakimi symbolami jest określona waga?
 
Ostatnia edycja:
masz opis do USG bo powinno być do zdjęć dodane na białej kartce te wszystkie skróty i tam liczby itd.
wagę mam oznaczoną skrótem EFW
 
Dzień dobry!

po wczorajszej wizycie późno wróciłam bo zasiedziałam się w u mamci; Malutka ma 2000 g; ja mam anemię i zapalenie nerek i mam się zgłosić 23 listopada na 3 dni na badania nerek do szpitala a do tego czasu łykać augmentin...
 
reklama
Do góry