reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

Ja państwowo chodze ze wzgledów ekonomicznych
biggrin.gif
wszystkie badania mam darmowe a prywatnie chodze bo dobry lekarz
biggrin.gif

Asteria, a nie można tych skierowań załatwić np. u lekarza rodzinnego? Bo na samą myśl o kolejnym ginekologu ogarnia mnie czarna rozpacz. :)
 
reklama
Dziewczyny pozwoliłam sobie obejrzeć Wasze fasolinki i się wzruszyłam, przypomniało mi się, jak pierwszy raz usłyszałam bicie serduszka mojego Jasia, a teraz już ponad 3 miesiące jest z nami :D Ciąża, a szczególnie pierwsza to wyjątkowy czas, ja już bym chciała znowu ;)
Z tego co mogę Wam polecić, to zabierajcie swoich facetów na badania i niech biorą aparaty i kręcą filmy z USG, gin nie powinien mieć nic przeciwko, a pamiątka bezcenna :D
Dużo zdrówka dla Was i silnych maluszków, powodzenia!!!!
 
Strzyga z tego co wiem to nie mozna, bo to jest taki specjalny program, dosc kosztowne badania i wogole niechetnie je u nas sie robi ( nieststey dalej z tylu jestesmy), ostatnio byl nawet o tym program w dzien dobry tvn, ze w Polsce jeszcze powijaki, ze gin niekoniecznie kieruja na te badania.....
Skierowanie musi byc od gina i to nie z prywatnego gabinetu, musi byc szczegolowo napisany powod dlaczego akurat ta pacjentka, scisle okreslone tyg wykonania i powiem Ci, ze jak dzwonilam sie umowic na badanie to Pani przesluchala mnie lepiej niz nie jeden sledczy ;)
 
Ostatnia edycja:
Klavell z tego co wiem to nie mozna, bo to jest taki specjalny program, dosc kosztowne badania i wogole niechetnie je u nas sie robi ( nieststey dalej z tylu jestesmy), ostatnio byl nawet o tym program w dzien dobry tvn, ze w Polsce jeszcze powijaki, ze gin niekoniecznie kieruja na te badania.....
Skierowanie musi byc od gina i to nie z prywatnego gabinetu, musi byc szczegolowo napisany powod dlaczego akurat ta pacjentka, scisle okreslone tyg wykonania i powiem Ci, ze jak dzwonilam sie umowic na badanie to Pani przesluchala mnie lepiej niz nie jeden sledczy ;)

Pati, możesz przypomnieć o czym była mowa?
 
Iga ja chodze prywatnie do rewelacyjnej, optymistycznej gjn, laduje mnie na maxa pozytywna energia, to jej gabinet obok domu,ma usg, wizya u niej kosztuje zawsze 90zl, czy z usg czy nie, ma dostep do skierowan, bo pracuje tez w klinice z najlepszymi profesorami, ma kolo 40 lat, wiec doswiadczenie jest, a badania co miesieczne krew i mocz w przychodni prywatnej wychodza 24zl, teraz za te toxoi inne zaplace po 35zl, ale to caly koszt....
Nie martw sie jak usg i testy pappa beda ok to ominie nas amnio..... Musimy byc pozytywnej myslli! Ja mam synka 10 lat i corke 14..... a gdzie chodzicie do szkoly?
do szkoły chodzimy na Kameralną w Józefosławiu
 
Oczywiscie :)
Mowilysmy o badaniach prenatlnych, o usg z testami PAPPA. Bo Asteria poszla do gina z NFZ i dostala skierowanie na te badania, ja tez mam od mojej gin (z kliniki gdzie pracuje) i Strzyga sie pytala, czy mozna miec to skierowanie od lekarza rodzinnego. A teraz mysle, ze w NIemczech moze i mozna, bo podobno tylko Polska jest w tym temacie z tylu.....
 
Ostatnia edycja:
Ja chodzę prywatnie, nawet nie wiem jak szukać lekarza państwowo. Płacę dużo, bo 250 co dwa tygodnie + wszystkie badania płatne, w środę było 400 zł prawie :(
Moja ginka już w szpitalu nie pracuje, więc nie ma wsparcia z "innej" strony, nie ma też jak z nią rodzić, to zaczyna być kłopot. Z drugiej strony natychmiast wyłapuje najmniejsze nawet problemy i ma świetną intuicję, czuję się bezpieczna pod jej opieką i mam już do niej po tylu latach zaufanie, diagnozując poronienia trafiła od razu w 10-tkę i wiele razy szybko reagowała.
No nic, muszę sie zastanowić, a tymczasem ide do niej dzisiaj. Trzymajcie kciuki, proszę.
 
Oczywiscie :)
Mowilysmy o badaniach prenatlnych, o usg z testami PAPPA. Bo Asteria poszla do gina z NFZ i dostala skierowanie na te badania, ja tez mam od mojej gin (z kliniki gdzie pracuje) i Klavell sie pytala, czy mozna miec to skierowanie od lekarza rodzinnego. A teraz mysle, ze w NIemczech moze i mozna, bo podobno tylko Polska jest w tym temacie z tylu.....


własnie pytałam Was o PAPPA, bo mam dzisiaj sie zadeklarować, ale nie było odzewu. W końcu zarzuciłam temat, bo każdy inaczej reaguje i nie chciałam ciągnąć na siłę i nie wiem, jakie podjęłyście decyzje?
 
reklama
Ja chodzę prywatnie, nawet nie wiem jak szukać lekarza państwowo. Płacę dużo, bo 250 co dwa tygodnie + wszystkie badania płatne, w środę było 400 zł prawie :(
Moja ginka już w szpitalu nie pracuje, więc nie ma wsparcia z "innej" strony, nie ma też jak z nią rodzić, to zaczyna być kłopot. Z drugiej strony natychmiast wyłapuje najmniejsze nawet problemy i ma świetną intuicję, czuję się bezpieczna pod jej opieką i mam już do niej po tylu latach zaufanie, diagnozując poronienia trafiła od razu w 10-tkę i wiele razy szybko reagowała.
No nic, muszę sie zastanowić, a tymczasem ide do niej dzisiaj. Trzymajcie kciuki, proszę.

Kciuki trzymamy!!!! Z mojego doswiadczenia wiem, ze najwzniejsze jest miec zaufanie do swojego gin i czuc sie bezpiecznie!!!
Testy ROB!!!! Wlasnie byl o tym program, ze wszedzie na swecie to normalne badanie w ciazy i warto je zrobic, nie zastanawiaj sie, jesli masz mozliwosc to podjmuj decyzje na TAK!
 
Ostatnia edycja:
Do góry