reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

reklama
Dziewczyny, słuchajcie, wczoraj widziałam się ze znajomą, jest w 4 miesiącu ciąży, okazało się, że z bliźniakami:-) Powiedziała mi, że w 3-cim miała robione USG i okazało się, że to dwie dziewczynki....trochę się zdziwiłam, bo nie spodziewałam się, że w 3 miesiącu ciąży można poznać już płeć dziecka...ja USG będę miała między 16 a 24 czerwca, więc będzie to 13 tydzień, fajnie byłoby poznać już wtedy płeć bąbelka....
 
dzidzia_01.06.jpg

Moje maleństwo:-)

Wczoraj byłam na prywatnej wizycie u gin :-) on tez mi założył karte ciążowa:-) tak wiec mam dwie:-) jedno od Państwowego druga od mojego :-)

A i dostałam skierowanie na darmowe badanie prenatalne ;-D
 
Asteria, śliczna kruszynka :)
Ja chodzę tylko prywatnie, ale do lekarki, która pracuje w jednym ze szpitali. Baaardzo mi pomogła, jak trzeba było zgłosić się do szpitala na zabieg po poronieniu. Przyjęli mnie od razu, a dziewczyny, które tego samego dnia też miały zabieg opowiadały, że chodziły tygodniami z obumarłymi ciążami, bo odsyłali je od Annasza do Kajfasza z braku miejsc zanim trafiły do tego właśnie szpitala.
No i kiedy bym do mojej ginki nie zadzwoniła z jakimś problemem, to zawsze bez zniecierpliwienia wysłucha i jak trzeba przyjmie i zbada.
A biorąc pod uwagę moje aktualne lenistwo największym plusem jest to, że gabinet, w którym przyjmuje znajduje się 2 minuty spacerkiem ode mnie. Tam też mogę zrobić wszystkie badania. Prawdziwy luksus w ciąży!
 
Tak, musimy sie trzymac w sylwestra i Nowy Rok, nogi zacisniete i trzymamy :-D
Asteria sliczny maluszek :) dobrze, ze masz to skierowanie, warto robic wszystkie badania, ja mam termin prenatalnych na 21.06 i tym sie denerwuje troszke....
Pola ja tez mam moja Pania gin 5min spacerkiem, to faktycznie luksus i wazne w naszym stanie!
 
Pati a chodzisz prywatnie czy na NFZ?
ja chodzę prywatnie, ale zastanawiam się, czy nie zrobić tak jak Asteria - chodzić do dwóch, żeby mieć badania bezpłatnie

tez dostałam skierowanie na bad. genetyczne na NFZ, usg mam 30 czerwca, bardzo się boję, niestety ryzyko podwyższy mój wiek, pewnie bez amnio się nie obędzie :-(
 
dlatego myślę o drugim na NFZ, tym bardziej, że mój prywatny, do którego chodzę już 10 lat, niedawno został profesorem i wizyta kosztuje 200 zł, a usg 180 zł :( drogi jest, ale pracuje w szpitalu i w razie potrzeby nie ma problemu z miejscem, zawsze odbiera telefon i jest naprawdę baaardzo dobrym specjalistą

muszę sobie kupić karnet do prywatnych przychodni - ok 130 zł miesięcznie, a nie będę płaciła za wizyty ;)

czas na mnie, dzieci już powinny spać, a jeszcze wołają buziaka - mam dwóch synów - 9 i 7 lat
 
reklama
Iga ja chodze prywatnie do rewelacyjnej, optymistycznej gjn, laduje mnie na maxa pozytywna energia, to jej gabinet obok domu,ma usg, wizya u niej kosztuje zawsze 90zl, czy z usg czy nie, ma dostep do skierowan, bo pracuje tez w klinice z najlepszymi profesorami, ma kolo 40 lat, wiec doswiadczenie jest, a badania co miesieczne krew i mocz w przychodni prywatnej wychodza 24zl, teraz za te toxoi inne zaplace po 35zl, ale to caly koszt....
Nie martw sie jak usg i testy pappa beda ok to ominie nas amnio..... Musimy byc pozytywnej myslli! Ja mam synka 10 lat i corke 14..... a gdzie chodzicie do szkoly?
 
Do góry