reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

reklama
Dziewczyny - gratuluję bijących serduszek :)
kasienka - betka świetnie przyrasta - super!

Po wczorajszych obliczeniach mojej ginki - nasz termin został ustalony na 14 stycznia.

Z maleństwem wszystko dobrze, serduszko bije 154/min., nawet posłuchaliśmy przez chwilę :) Wspólnie z M. oszacowaliśmy że dzidźka jest wielkości dorodnej stonki - ok. 11mm, czyli na dzień wczorajszy 7t2d.

A oto i stonka:
malenstwo 001.jpgmalenstwo2 001.jpg
 
Dziewczyny- gratulacje! :-) Bardzo mnie cieszą dobre wieści od Was :-)

Ja zaczynam teraz badać mnóstwo innych rzeczy, żeby mieć pewność, że Maleństwo jest bezpieczne. Dziś odbieram wyniki badań tarczycy, a lada dzień idę się zbadać na boreliozę. Jeszcze czeka mnie kardiolog, bo mam drobną wadę serca. Mam nadzieję, że nie wpłynie to jednak na ciążę. Niestety zaniedbałam niektóre rzeczy wcześniej :-( i teraz mam wyrzuty sumienia i boję się o Fasolę... :zawstydzona/y: Ale wreszcie znalazłam porządną motywację, żeby się przebadać dokładnie.

A serducho usłyszę mam nadzieję najpóźniej za tydzień! :-D 7.06 mam pierwszą wizytę u położnej.
 
w grudniu tez fajnie, bo strzelce mają super charakter, koziorożce nie bardzo ;-)

Nie zgadzam się, moja córka jest Koziorożcem i jest cudowną osobą, a to obiektywna ocena, w szkole lubiana przez wszystkich, zrównoważona i rozważna (może dlatego że moja... ) :))
Poza tym mi, jako rasowemu bykowi łatwiej się dogadać z rogatymi.
 
reklama
Do góry