reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

ewelina trzymamy kciukasy za slodka/slodkie fasole:-D

o Kasienka, to Ci sie ostatnio trafilo...Ale teraz ladna fasolka siedzi i ladnie jej bedzie pukac serduszko jak na usg pojdziesz:tak:
 
reklama
więc i ja przedstawiam Wam mojego kropka :-) Scankropek.jpg
 
kajkapol śliczny kropek :-) gratuluje:-)
ewelina26k trzymam kciukasy mocno:-) Będzie dobrze:-) Inaczej być nie może:-D

A ja dalej do wtorku czekam:-( A to tak daleko..... A tak mnie brzuchol już wywaliło, że powoli w jeansy się nie mieszcze:-D Trzeba jakieś dresy kupić, bo po Laurze wszystkie porozciągane na brzuchu i powydawałam......
 
Asteria to jakas masakra, brak kompetencji pielegniarek, co to za akcja i moze to Twoja wina??? to ich problem, ze nie potrafia sie wkuc i Ty teraz masz w ciazy z mdlosciami lazic gdzies i szukac innego gabinetu????? yyyyyy to slabe troche......
Ania_789 ja jestem wywalona od czwarego tyg, juz myslalam, ze nosze blizniaki, ale okazuje sie, ze to hormony ciazowe nas tak wywalaja jakbysmy byly w 8 miesiacu.....
Sarat sliczny maluszek, jestesmy prawie w identycznym wieku ciazowym!!!!! ile mm ma Twoje malenstwo????
ewelinka, glowa do gory, na pewno wszystko bedzie dobrze!!!!
 
ja dzis po usg, jest serduszko :happy:dzidzia ma 0,879 cm wg usg 6t i 6 dz., a wg punkcji 7 tydz. i 1 dzien ale chyba to nie jest duża różnica??
Praktycznie poza pulsującym serduszkiem nic nie widziałam, ale i tak było to piękne. A Wy na 1 usg też tylko widzieliście usg a nie słuchałyście?
 
ja dzis po usg, jest serduszko :happy:dzidzia ma 0,879 cm wg usg 6t i 6 dz., a wg punkcji 7 tydz. i 1 dzien ale chyba to nie jest duża różnica??
Praktycznie poza pulsującym serduszkiem nic nie widziałam, ale i tak było to piękne. A Wy na 1 usg też tylko widzieliście usg a nie słuchałyście?

Ewelina wielkie gratulacje!!!
Wiek ciąży podaje sie +/- 4 dni, wiec baardzo dobrze, a serca sie jeszcze nie słucha bo to bardzo obciąża układ krążenia maluszka i w zasadzie nie ma potrzeby.
Jeszcze raz gratuluje. :))
 
reklama
Do góry