reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

reklama
Normalnie sliczne te nasze fasolki :))) najpiekniejsze!!!! wzrusza mnie bicie tego malego serduszka...... trzymajcie sie dziewczyny 28 i 30 juz niedlugo!!!!!! czekamy na relacje!!!!
 
Kasienka w normie chyba sie miescisz - moze dostalas normy z laboratorium, przyrost troche za maly, ale moze w roznych godzinach robilas pierwsza bete niz druga. A moze bliznieta;-)

moze ktoras bardziej doswiadczona w tym temacie sie wypowie

wlasnie zeby sie nie stresowac bety w ogole nie robilam
 
Kasienka, nie stresuj się zupełnie. Ciąża jest jeszcze maleńka, dlatego beta dopiero się rozkręca. bHCG powinna podwajać się co 24-36h, a przyrost po 24h powinien wynosić minimum 66%, ale POWINIEN. Ciąża to nie matematyka. Ja miałam betę w 4t0d - 54, 4t1d - 63, a 4t4d - 173. Więc też nie książkowo, a wszystko póki co (odpukać) dobrze...
 
Najgorsze jest to czekanie... W przyszlym tyg wybieram sie do gina tylko nie wiem czy wytrzymam do czwartku... Moze pojde we wtorek. Pani w laboratorium powiedziala zebym przyszla jeszcze raz na badanie przed wizyta u lekarza. Tyle dobrze ze wogole rosnie;] No i objawy ciazowe tez. Jestem coraz bardziej senna i caly czas bola mnie piersi.
 
dzidzia.jpg Nasze maleństwo!:happy:





 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry