reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

reklama
:))) Bijące serce na ekranie to coś niesamowitego :) Prawie sie rozpłakałam gdy je zobaczyłam:)




 
Ostatnia edycja:
Moja gin jak zobaczyła, że zaczynam ryczeć na pierwszym USG stwierdziła: Niech pani płacze, ja jestem kobietą i całkowicie panią rozumiem, zresztą ja na swoim pierwszym też płakałam:-)
Po pierwsze z radości, że jest, że bije serduszko, a po drugie, że wszystko jest w porządku, nie mogłam się powstrzymać od takich emocji:-)
 
Kasienkadg moja pierwsza beta też wolno przyrosła, bo o niecałe 90 % w ciągu 72 godz, skontaktowałam się z moja klinika i tam się dowiedziałam, że w tak bardzo wczesnej ciaży może przyrastać wolniej, Wytłumaczyli mi też, że to nie matematyka i nie ma tak naprawdę wzoru przyrostu bety, powinna o te 66 -100 % w ciągu 48 godz ale nie koniecznie. Ważne, ze przyrasta i nadal jest bardzo dobry wynik. u Ciebie jest dopiero 4 tydz i 5 dzień, powtórz jeszcze raz i zobaczysz że będzie lepiej.

A i pierwsza beta była bardzo wysoka jak na ten tydz ciązy, u mnie podobnie zresztą i ja tak myślę,że może też na początku 2 zarodki się zadomowiły a potem został jeden i dlatego tak,
 
Ostatnia edycja:
ja na becie zabardzo sie nie znam wiec nie bede nic komentowac ale za to podziele sie swoja wizyta u Pielegniarki ktora mniela mi dzis pobrać krew -
8 rano przychodze jako pierwsza do gabinetu i daje cale zlecenia na badania od gin ona sie smieje ze tyle bedzie do pobrania
i wiecie co nie mogla pobrac mi tej krwi 2 razy sie wkuwała, przyszła kolejna i probowała i nic, no i w koncu zawolaly trzecia - i tez nie umiała. tez nie potrafi i wiecie co mi powiedzialy ze bym poszla gdzies inndziej bo one nie potrafia pobrac krwi... jako ze mi sie spieszyło to nie siedzialam tam az sie wbija w poniedzialek lub we wt kolejne podejscie do pobierania
 
reklama
sarat sliczniutki maluszek :)

ewelina26k dzieki za slowa otuchy;) Juz mi lepiej:)

Zreszta bylam dzis u swojej przyjaciolki ktora powiedziala mi ze jej tez beta bardzo wolno przyrastala a w 6tyg nawet nic nie bylo widac na usg za bardzo, a dzis ma 1,5 roczna core ktora uwielbiam:) I jesli wszystko pojdzie dobrze to sama sie porycze ze szczescia jak zobacze serducho:) A zreszta ja nawet w poprzedniej zasniadowej ciazy mialam niski poziom hcg a przy zasniadzie powinien byc z kolei bardzo wysoki. Ale mam widocznie silny organizm skoro sobie tak szybko i swietnie poradzil z tak powazna choroba;) A odkad zaszlam w zasniadowa ciaze minal juz rok.
 
Do góry