reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

reklama
ewelina gratulacje, wane, ze widzialas pulsujace serduszko!!!!!
Sarat nasz maluszek w srode mial 1,67cm, wiec prawie tacy sami sa :) a juz mi sie wydawalo, ze nosze wielkoludka po tatusiu ;) a na kiedy macie termin porodu bo my na 03.01
 
Ale to bajer widzieć jak serducho bije :) Dzisiaj byłam na 1 USG. Dzidzia idealnie 7 tydz. 9mm :) I dopiero jak sobie popatrzyłam, to do mnie zaczęło docierać, co się tak naprawdę dzieje :)
 
Asteria ja mam na 12:40, i jak nie będę za mocno padnięta po robocie to odezwe się jeszcze wieczorem a jak będę padać to rano napisze co i jak:-)
ewelina26k serdecznie gratuluje:-)
 
W czwartek byłam na usg - okazało się, że toas dopiero 4 tc :) A ni 7 jak wynikało z ostatniej @. Mój pęcherzyk ma około 3 mm :) Następna wizyta dopiero 21 czerwca... Zwariuję chyba do tego czasu...
 
j-asia masz racje nie ma nic piekniejszego od bijacego malutkiego serduszka!!!!
Sarat to czekaja nas nerwowe swieta i sylwester w napieciu :)))) miejmy nadzieje , ze dzieciaczki nie wymysla narodzin w sylwestrowa noc.... ;-)
 
reklama
7 tc -uslyszala bicie malenkiego serduszka :tak:
P5300561.JPG
 
Do góry