reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze USG

Ja też dzisiaj podglądałam Igusię :) całkiem fajuniutka już się robi, tylko nie wiem czemu było ustawiona głową do dołu....niby gin twierdzi, że to całkiem normalne, ale czy jej tak wygodnie????głową do dołu???? :-[
 
reklama
Póżniej wszystkie dzieci są ułożone głową w dół.

Kasianka!! zawsze możesz stanąć na głowie, żeby zmienić ułożenie Igusi ;D
 
joanna30 pisze:
jestem po usg dzidzius ma sie dobrze tylko przekrecil sie i lezy w poprzek,po prawej stronie ma glowke polewej nozki.lekarz powiedzial ze wszystko jeszcze moze sie zmienic poniewaz maly ma jeszcze  duzo miejsca.jejkus oby poniewaz cc to calkowita dla mnie nowosc i chyba juz troszeczke sie boje(troche na zapas)

jak mialam usg 2 tyg. temu moja dzidzia lezala tak samo jak twoja :), teraz wizyte bede miec 5 gru. i chce poprosic moja ginke (chocby ma kolanach) zeby zrobila mi takie male usg, bo nie wytrzymam tak mnie ciekawi co tam w sobie nosze ciekawego hehe
 
No i jestem już po USG. Widziałam swoje Maleństwo, wszystkie narządy wewnętrzne ma na swoim miejscu, nie chciało pokazać kto to taki. Waży 675g, wielkości nie udało się zmierzyć, bo ruchliwe było.
 
NO NIE!!!!! Juz wszyscy znaja plec malenstwa! Tylko moj maluch jest taki okrutny dla arcyciekawej mamy i caly czas sie zaslania!!!!!!!!!
Ja chyba pojde szybciej do gina pod jakims wymyslonym pretekstem byle tylko sie dowiedziec czy to dziewczynka czy chlopak!!!
 
reklama
Do góry