reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze USG

jeśli chodzi o chęć porodu :) to ja też bardzo bym chciała juz marzec
a płeć jak widać ciekawośc była silniejsza
choć od początku sie zarzekałam ze chce mieć niespodziankę
 
reklama
A mi się maży by było po i żębym miała taki poród jak moja siostrzenica w czerwcu.Od przyjazdu do szpitala a dzidzią 10 minut - dosłownie i pierwsze dziecko.Ale jej zazdroszcze
 
a mi to dobrze w ciąży :) gdybym tylko nie tyła za bardzo..trochę się obawiam i porodu i tego co będzie później, więc te 4 miesiące są mi chyba jeszcze bardzo potrzebne, aby się oswoić z sytuacją..
 
Ja też chcę już Maleństwo obok a nie w brzuchu.Ogólnie to się dobrze czuję, nie narzekam ale ... moja wyobraźnia poraża...ja osiwieję do porodu. ;)
 
Osinka mnie też troszke przeraza myśl o takim maluszku
jak bylam u kolezanki w szpitalu to balam siewziasc maluszka na rece chociaz bardzo mnie namawiała
ale damy rade
 
reklama
agutek fajnie ze rodzimy w tym samym czasie :)

ja tylko mam wlasnie nadzieje ze nie urodze w prima aprilis. nie wiem czemu tak mam, jakos tak, wole albo w terminie albo kilka dni po ;)
 
Do góry