reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sprawy...

Wiolka ja ci powiem że ja nauki mile wspominam, byłam na wszystkich 6 spotkaniach po dwie godziny - ciekawe były. Później jeszcze do poradni szliśmy przed małżeńskiej i tam jedno spotkanie 3 godzinne było :tak:

a gdzie chodziłaś ?? bo my musimy się gdzieś zapisać... a kurcze będę musiała z małą chodzić na spotkania bo nie mam nikogo żeby się nią zajął te kilka godzin .. mama jest na mnie obrażona od 3 tyg poza tym mama jest czynna zawodowo i ma bujne życie towarzyskie i średnio ma czas niańczyć wnuki ...



Joweg jestem z Wami myślami i w modlitwie .. trzymajcie sie cieplutko i walczcie z tą cholerą !!






Hey wszsytkim ,.. padam na pysk .. dzień dziecka kiepski na maxa .. mieliśmy jechać do stergo zoo .. tam dziś aktorzy z teatru czytają bajki i są spotkania z leśnikami itp
ale pogoda do d.. pojechałam z małą do Ikei żeby się pobawiła z dziećmi
chyba nas jakiś wirus dopadł bo obie zdychamy ...
i jeszcze @ taki masakryczny że szok ....
 
reklama
aneczka pogoda straszna nie sprzyja dniu dziecka :( u nas na osiedlu mial byc dzien dziecka ale przelozyli dzieciakom na 16 czerwca. Kochana jak ja szukalam nauk to znalazlam kosciol gdzie w tydzien mozna je zrobic. normalnie jest 3 tyg po 2 spotkania w tyg. poszukam tego kosciola i Ci napisze.

sprawdzilam i wlasnie jutro koncza sie tam te nauki:( kolejnej edycji poki co nie ma:( to jest kosciol M.B Czestochowskiej na Naramowicach.
 
Ostatnia edycja:
hej , ciezko mi nie moge sie ogarnac popostu :( nie wiem co robic , niehcce mi sie juz zyc :( wszytsko sie nie udaje i jak tu wierzyc w cuda ????
 
joweg Kochana nie wiem co Ci powiedziec:( przykro mi bardzo :( trzeba miec nadzieje ze bedzie lepiej i ze dla Was zaswieci sloneczko. Trzymaj sie Kochana
 
Joweg-chodzi o to żebyście zaczęli wierzyć w to że los sie do was w końcu uśmiechnie i pomimo wszystko patrzyli w przyszłość z optymizmem wiem ze jest ciężko ale trzeba pozytywnie myśleć zeby nam sie coś dobrego przytrafilo wierze w was i wiem że los sie do was odwróci dobrą kartą
 
reklama
Witam was kochane
pogoda do bani leje jak z cebra cały dzień
w ogóle humor do bani nic nie idzie po mojej myśli
Joweg strasznie mi przykro ...... nie wiem co powiedzieć
Marta będę mieć chłopca
Anaber udanej imprezy
Bietka taki ból jak na okres tylko silniejszy i brzuszek twardnieje to są skurcze mniej więcej tak to można opisać
 
Do góry